2737
2739
عنوان

بیاین بگین از نی نی سایت چیا یاد گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 51 پست

اینجوری نیس بگیم فقط نکات منفیه

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه بعضیا صرفا نکات منفیو میگن به این مفهدم نیست و همه تاپیکا اینجوریه 

خودشون منفی گرا بودن 😉

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

من یاد گرفتم با خیلیا غصه های مشترک. و شادی‌های مشترک دارم... قبلا فکر میکردم فقط واسه من اینجوریه.. راستش نی نی سایت بهم. اعتماد ب نفس داد خیلی ب کارم.اومد... چون من خواهر هم نداشتم مادرم بی نهایت ساده و هیچی بلد نبودم

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
2728

۱. اصلا با خانواده ی شوهر صمیمی نشید و هر چقدر دوری کنید احترام تون بیشتره

۲. با جاری ب هیچ عنوان صمیمی نشید هی از خانواده ی شوهر پیشش بد نگین

۳.جلوی همسرت هیچ وقت از خانوادت بد نگو اگه حتی خانوادت از نظر فرهنگ بالا نیست جوری جلوی شوهرت حرف بزن ک فکر کنه با فرهنگ ترین خانواده رو دارین 

۴.تو دوران نامزدی سر پول و کادو بحث نکنید چون در نهایت باعث خراب شدن زندگی خودت میشه 

۵. ب هیج عنوان ب این حرف ک میگن حالا ازدواج کن بعدا علاقه ب وجود میادتوجه نکن چون دوستایی دارم ک با همین نظر رفتن جلو  و دارن طلاق میگیرن

۵.قیافه ی آقا اگه یک درست ب دلتون نبود رد کنید و اصلا شک نکنید 

۶.ب هیچ عنوان طبقه ی بالا ی خونه ی پدر شوهر نرو شده حتی بری تو یه اتاق کوچیک تو منطقه ی پایین شهر زندگی کنی شرف داره به خونه شیک طبقه ی بالای پدرشوهر 

۷.اگه روزی صاحب دختر شدی بفرست حتما باشگاه یه ورزشو یاد بگیره حتی شده ب زور چون بعدا انقدر اعتماد ب نفس دخترت زیاد میشه خودت کیف میکنی واجب تر از کلاس زبان کلاس ورزش بعد از کلاس ورزش آشپزی یاد بده از همون راهنمایی بزار رفت خونه ی خودش استرس غذا پختن نگیره دیگه یه آشپز ماهر باشه و تو کار خونه ازش کمک بخواه ک فردا بتونه یه خانم با سلیقه باشه

۸.هیج وقت از بچت پیش فامیل تعریف نکن باور کن چشم زخم وجود داره باعث نابودی زندگی بچت با تعریف نشو 

۹.هیج وقت بچتو کتک نزن شک نکن تو ذهنش تا آخر عمر میمونه و شاید هیچ وقت نبخشه 

۱۰.خانواده ی پسر برای ازدواج مهمن نگید ک ب خانوادش چه کار داریم مهم پسره س

۱۱.ب هیچ عنوان بعد سه جلسه آشنایی نگو ک موافقم تا سه ماه طول بده برو بیرون بگرد و صیغه ی موقت هم نخونن بین تون برای آشنایی بهتر  چون اگه خدای نکرده جور نشه ب چشم همون مطلقه بهت نگاه میکنن

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

تنها چیزی که یاد نگرفتم سوالای مربوط به نی نی و حاملگی و مسائل مربوطه به ایناس...

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2740

یاد گرفتم تا خونواده شوهر حرفی زدن سریع بزنم قهوه ای شون کنم.بعد ببینم شوهرم خیانت میکنه یا نه.بعد اینم یاد گرفتم رژیم بگیرم اما لاغر نشم   

جدا از شوخی من از وقتی اومدم نی نی زندگیم بهترشده.چون بیشتر از نکات منفی سعی کردم نکات مثبت رو بردارم. در مقابل خانواده شوهرم صبور تر شدم این باعث شده دیگه با شوهرم دعوا نکنیم بیشتر دوسم داره به حرفام بیشتر گوش میده.یادگرفتم زنی که قانع تر و بیخیال تره خوشبخت تره و اینکه سعی میکنم بیشتر به خودم و سلامتیم برسم.بیاین همیشه هرجا بودیم نکات خوب رو برداریم و چیزای بد رو رها کنیم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

اینکه کلا شک دارن به هنه

خانواده شوهر هنیشه بد 

یک نفر به تمام مردم شهر تعمیم داده میشن

قصاوت های اشتباه

خوشی هام به کسی نگم ک خیلی حسود هستن مردم بر خلاف چیزی ک نشون میدن

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

یاد گرفتم جاری دلسوز ادم نیست

داماد جز خانواده محسوب نمیشه

نباس به خانواده شوهر زیاد محبت کرد

نباس دوست وارد خونه زندگی کرد

نباید زیاد از خرج و مخارج و ... خود زد که پس انداز بشه چون جای دیگه برای کسی دیگه خرج میشه

🤣🤣🤣🤣

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

بعضیاش مثبت بود بعضیاش منفی

مثلا یسری سوالات زنانه یا بارداری هست که نمی‌خوای از آشنا بپرسی

یا نمی‌خوای با یه آشنا راجع به یه مسیله درد و دل کنی

ولی یسری نکات منفی و خیلی غیر منطقی هم بعضی کاربرا دارن که مثلا هرکی یه چیزی میگه سریع میگن طلاق بدون اینکه فکری باشه پشتش ... آخه یه زندگی رو به این راحتی میشه خراب کرد؟

یا مثلا همش بدگویی مردا ... یا خونه یا طلاشون نمایش میذارن یا بعضیا کلاسای بی خود میذارن ...خب واقعا بعضیا ندارن بخرن ناراحت میشن...

یاد گرفتم اگه بخوای عقده های درونت خالی کنی تا می تونی بقیه رو مسخره کن چنتا دلقک هم تک کن که باهم طرف مسخره کنی چون خونه داره دکتر هست شاغل هست و جهزیه خوبی داره و.... هزارتا چیز دیگه ایی که هرگز نمی تونم بدست بیارم

اینجوری حتما شاخ سایت میشم   نوچه ها هم زیاد میشند

فان*