2726

بگین دیگه😁... 

من یاد گرفتم هر کی النگو زیاد داشت بهش بگم غربتی

یاد گرفتم تقی ب توقی میخوره برم خونه بابام قهر

گوشی شوهرمو هم همیشه چک کنم😊

شما ها چی🙄

😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از وقتي اومدم اينجا شديدا احساس ميكنم بايد مثل خروس جنگي اول مادر شوهرو جر بدم 

بعد خواهر شوهر 

پس از ان برادر شوهر را با شوهر به دعوا انداخته و در نهايت خودم چمدان به دست به خانه ي پدر بروم😁😁😁

من دستور کیک باران بهاریو یاد گرفتم 

هم اسون هم کم خرج هم خوشمزه 

🤗

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
واسه زایمانم خیلی به دردم خورد. تاپیک خاطرات زایمان طبیعی از وقتی اینجا اومدم بیشتر قدردان همسرم هس ...

منم اینو موافقم.ی چیزایی ادم میخونه و میبینه ک ادم قدر شوهرو خانواده و اینارو بهتر میدونه

واقعا نکات مثبت داره خدا خیر بده بعضیا واقعا راهنمایی میکنن بعد باهات همدلی میکنن راه میزارن جلو پات بهت تجربیاتشونو میگن من که دوس دارم اینجا رو تاپیک چرت و پرت خیلی ندیدم یا اصلا بازشون نمیکنم اکثرا

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
2706