2733
2734
عنوان

بیاین بگین از نی نی سایت چیا یاد گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 51 پست
من دستور کیک باران بهاریو یاد گرفتم  هم اسون هم کم خرج هم خوشمزه  🤗

دستورشو بذار 

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

چیزای مختلفی یاد گرفتم 

سوال هامو پرسیدم 

یه عالمه چیزای عجیب غریب که بعید بود همینطوری به گوشم بخوره شنیدم 

و...

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد گرفتم که اگر تاپیکی دیدم که واسه من عجیب بود چون توی اطرافیانم ندیده بودم زرتی بگم سرکاریه... مهم نیست چقدر نرمال باشه برای بقیه، چون واسه من و اطرافیانم  اتفاق نیفتاده پس حتما استارتر دروغ میگه. 

یاد گرفتم میتونم سراپا مشکل باشم اما کاربری که همون مشکلات رو داره مسخره کنم😐

یاد گرفتم چون شوهر من زن بی حجاب میبینه چشم چرونی میکنه پس اون زنا خرابن شوهر من هیچ تقصیری نداره 

یاد گرفتم که میتونم به همه توهین کنم اما اگر کسی به من توهین کرد جد و آبادش بیارم جلو چشمش... من حق دارم توهین کنم اما کسی حق نداره به من توهین کنه 

من یاد گرفتم همیشه حق با عروسه حتی اگر عروس بزنه تو گوش پدرشوهر

یاد گرفتم اگه شوهرم خیانت میکنه بی تقصیره و من واسش یه چیزی کم گذاشتم

یاد گرفتم که میتونم از روی 4 خطی که یه نفر از زندگیش میگه میتونم کل زندگیش رو قضاوت کنم و بگم ارررره واسه همین اخلاقت که این مشکلارو داری 

یاد گرفتم اگه دست کسی مو داشت یه زن پلشت و کثیف و چرکه و اون باید بخاطر من موی دستش رو بزنه

و.... چیز هایی دیگه که در این مقال نمیگنجد

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2728

من فهمیدم هنوز ازدواج زیر ۲۰ سال در ایران اتفاق میفته

کاری به خوب و بدش ندارم اصلا

واقعیت ذهنمو میگم. اوایل فکر میکردم دارن بقیه رو میذارن سرکار که میگن مثلا ۱۹ سالمه و بچه دارم!!!

تو خانواده خودمون و محل زندگیمون اکثرا تا سی سالگی دختر درس میخونه و کار میکنه خیلی عروس بالای سی سال هست و‌تعدادی هم بالای ۲۵سال

و یه مورد دیگه اینکه من خواستگار سنتی تو اطرافم ندیدم حتی پدر و مادرمم سی سال پیش اول خودشون دوتایی آشنا شدن بعد خانواده هاشون در جریان قرار گرفتن

ولی اینجا خیلی تاپیک خواستگار سنتی میزنن 

حتی دیدم دختر ۷۴ ای تاپیک زده که ای داد خواستگار ندارم

اینا برای من عجیب بود و باعث شد بفهمم در مناطق دیگه ایران زندگی چجوریه

آهان یه مورد دیگه دعا گرفتن و سر کتاب باز کردنه که من بازم فکر نمیکردم کسی انجام بده

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2740

یاد گرفتم اگه کسی تاپیک زد که مادرشوهرم کتک زدم و ازخونه انداختم بیرون سریع برم تو تاپیکشو و پربازدیدش کنم,اما اگه یه مادرنگران تاپیک زد و یه سوال درباره بارداریش داشت,بی اعتنا رد شم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
یاد گرفتم که اگر تاپیکی دیدم که واسه من عجیب بود چون توی اطرافیانم ندیده بودم زرتی بگم سرکاریه... مه ...

من یاد گرفتم شما رو تو هر تاپیکی دیدم از اون تاپیک برم بیرون چون یه بار بدجوری بهم پریدی.جالبه خیلی هم ادعای فرهنگت میشه😏

من یاد گرفتم شما رو تو هر تاپیکی دیدم از اون تاپیک برم بیرون چون یه بار بدجوری بهم پریدی.جالبه خیلی ...

اختیارتون دست خودتونه😊

من ادعای فرهنگ ندارم. چه راحت قضاوت میکنین😄

سر چه تاپیکی؟ جریان چی بود؟

من ممکنه تند حرف بزنم اما توهین نمیکنم. 

خوشحال میشدم دلخوری تون رو مودبانه تر بگین تا رفعش کنم🌺

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓.