2733
2734
عنوان

بیاین بگین از نی نی سایت چیا یاد گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 51 پست
اختیارتون دست خودتونه😊 من ادعای فرهنگ ندارم. چه راحت قضاوت میکنین😄 سر چه تاپیکی؟ جریان چی بود؟ ...

بی خیال همون یه دفعه برام بس بود .سعی میکنم تا جاییکه میتونم با ادمایی مثل شما همکلام نشم.ریپم نکنید لطفا.روز خوش

بی خیال همون یه دفعه برام بس بود .سعی میکنم تا جاییکه میتونم با ادمایی مثل شما همکلام نشم.ریپم نکنید ...

عزیزم تهمت که شاخ و دم نداره😄

از روی بیکاری یه حرفی رو نزنین

باور کنین این حرف ها کول و خفن بازی نیست

. اگر هم به کسی پریدم الکی نبوده و میدونم با چه کسایی تند صحبت کردم. پس خوشحال میشم دوباره با اون شخص هم صحبت نشم. کسی که فقط توهین و قضاوت بلده

خداروشکر کسانی که منو میشناسن میدونن چه جور آدمی ام

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یاد گرفتم از همه دورم عاتو جم کنم تبدیل به اسلحه کنم درد دلشون رو گوش کنمو وقت دعوا همون درد دل هاشون رو مسخره کنم خخخخخخخخخ. من از وقتی اومدم نینی سایت فقط راجب بارداری اطلاعات جمع میکنم 

منتظر معجزه 

من تازه فهمیدم چه افرادی دور و برم زندگی میکنن.

مشکلاتشونو که میبینم خدا رو بیشتر شکر میکنم 

بیشترین چیزی که اینجا شنیدم و انقدر زباد تو بیرون ندیده بودم خیانت زن و مرد بود .واقعا آگااه شدم البته ادم زیاد ازین چیزا میخونه ممکنه رو زندگی خودشم تاثیر بذاره ولی خب بیشتر حواسمو جمع میکنم