2733
2734
بچها الان برام از طریق واتس آپ تصویری زنگ زد...دستش رو رو قرآن گذاشت ک همچین کاری نکرده در گذشته هرچ ...

😟😟😣😣😣😣😣

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نی نی یار اگه این پیامو دیدی کاربریمو حذف کن مرسی

چرا میخوای حذف کنی؟ اگر میخوای بری میتونی دیگه نیایی

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
مثل اینکه این خانوم عکس دوست پسرش رو میزاره یه کاربر دیگه تمام مشخصات اون اقا رو گفت و شناختش گفت که ...

عزیزم من نیگا کردم دیدمش اون خانمی ک گفت میشناسه راست گفته چون طرف تو بازار زاهدان چند تا بازار معروف داره ک همه زاهدانیا میرن اونجا معلومه ک شناخته میشه

😆
عزیزم‌حتما توی گذشته اینکار کرد وقتی قسم خورده یعنی حرفش راسته . از اون خانم بپرس قضیه دایرکت مال ال ...

اون خانوم غیبش زده اصلا نمیدونم کجا رفت نمیاد حرفی بزنه دلمو آروم کنه😢درخاست دوستی دادم قبول نکرده ک برم خصوصیش

مرگ بر ازدواج🍷
عزیزم من نیگا کردم دیدمش اون خانمی ک گفت میشناسه راست گفته چون طرف تو بازار زاهدان چند تا بازار معرو ...

واقعا دلم برای دوست دختره سوخت😢

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
عزیزم من نیگا کردم دیدمش اون خانمی ک گفت میشناسه راست گفته چون طرف تو بازار زاهدان چند تا بازار معرو ...

این فقط مغازش یه گوشه از اون بازاره زیادم معروف نیس

مرگ بر ازدواج🍷
2706