2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهر ندارم عکس کیو بذارم        

عکس زیدتو بذار، دوس پسر جونت رو... نگو نداری که به دخترای امروزی نمیاد.. اگرم دوس پسر نداشته باشی پس حتما مثل عکست پسری.. چ پسره زشتی..😤😤😤 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     
2731
یه وقت عکس شوهرا میزارین دستامونو نبینن از پشمامون حالشون بهم بخوره !خلاصه که همه دست به تیغ باشین

این خیلی بده که بین زنای ایرانی این باب شده که حتما باید کل موی بدنشون بتراشن در صورتی که تو کشورای جهان اول همچین چیزی اصلا باب نیس مخصوصا موی دست که جزو موی زاید نیس و آلودگی نداره.من خودم وقتی ببینم یه خانوم مخصوصا اگه جوون باشه و موی دستشو شیو نکرده به اعتماد به نفسش آفرین میگم.

چی شده.؟

مثل اینکه این خانوم عکس دوست پسرش رو میزاره یه کاربر دیگه تمام مشخصات اون اقا رو گفت و شناختش گفت که تو دایرکت به خودش و دوستاش پیام داده و گفت حاظره تو خصوصی براش بفرسته.ولی اون اقا زده زیرش تا اینجا گفته نمیشناسه.عکسشم فک کنم صفحات اول هنوز هست

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
ی حس غریبی میگه رکساناو مریم خوب بازیمون دارن میدن با احترام 

دقیقا فک میکنم یکی هستن چون دیر به دیر جواب همو میدادن😆😆😆😆

خودم از همه کس و همه چیز برا خودم مهمترم😁والا به خدا کی از خودمون بهتر
بچها الان برام از طریق واتس آپ تصویری زنگ زد...دستش رو رو قرآن گذاشت ک همچین کاری نکرده در گذشته هرچ ...

عزیزم‌حتما توی گذشته اینکار کرد وقتی قسم خورده یعنی حرفش راسته . از اون خانم بپرس قضیه دایرکت مال الان یا چندسال پیش

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم