2752
2734
بچها الان برام از طریق واتس آپ تصویری زنگ زد...دستش رو رو قرآن گذاشت ک همچین کاری نکرده در گذشته هرچ ...

😟😟😣😣😣😣😣

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نی نی یار اگه این پیامو دیدی کاربریمو حذف کن مرسی

چرا میخوای حذف کنی؟ اگر میخوای بری میتونی دیگه نیایی

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
مثل اینکه این خانوم عکس دوست پسرش رو میزاره یه کاربر دیگه تمام مشخصات اون اقا رو گفت و شناختش گفت که ...

عزیزم من نیگا کردم دیدمش اون خانمی ک گفت میشناسه راست گفته چون طرف تو بازار زاهدان چند تا بازار معروف داره ک همه زاهدانیا میرن اونجا معلومه ک شناخته میشه

😆
عزیزم‌حتما توی گذشته اینکار کرد وقتی قسم خورده یعنی حرفش راسته . از اون خانم بپرس قضیه دایرکت مال ال ...

اون خانوم غیبش زده اصلا نمیدونم کجا رفت نمیاد حرفی بزنه دلمو آروم کنه😢درخاست دوستی دادم قبول نکرده ک برم خصوصیش

مرگ بر ازدواج🍷
عزیزم من نیگا کردم دیدمش اون خانمی ک گفت میشناسه راست گفته چون طرف تو بازار زاهدان چند تا بازار معرو ...

واقعا دلم برای دوست دختره سوخت😢

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
عزیزم من نیگا کردم دیدمش اون خانمی ک گفت میشناسه راست گفته چون طرف تو بازار زاهدان چند تا بازار معرو ...

این فقط مغازش یه گوشه از اون بازاره زیادم معروف نیس

مرگ بر ازدواج🍷
2706