2737
2734
عنوان

روزی چن ساعت کار خونه انجام میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 38 پست
نه هر روز نمیاد هفته ای یه بار و اگه مهمون داشته باشم اشپزی صبحانه با همسرمه ناهار یه چیز سبک میخور ...

عالیه

گلم ماهی پول کارگر چقدر میشه

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه همش در حال تمیز کردن اتاقو تمیز میکنم بعد میبینم دخترم ظرفا رو میریزه تا اونا رو جمع میکنم لباسا رو از دراور خالی میکنه بعدم که خسته میشم یه مقدار استراحت میکنم و دوباره همش جمع میکنم

2742

من خونه مون به اتوبان خیلی نزدیکه .همسرمم پنجره را باز میذاره .خونه مون پر از دود سیاه ماشینه .مرتب باید گردگیری کنم .خونه ام کوچیکه و پر از وسیله . برا همین کارهام زیاده .شوهرمم وسواس داره .همش دستم بنده ولی هیچ جا هم پیدا نیست .همسرم فکر میکنه هیچ کاری نمیکنم .ولی اصلا کار هیچ کس را قبول ندارم .حاضرم خونه ام بگنده ولی کسی کارهام را انجام نده مگر در مواقع ضروری کا خودم بالا سر کارگر باشم و اون کارگر کاملا مطابق میل من باطنا تمیز کاری کنه وگرنه تمیز کاری ظاهری که کاری نداره

عالی که نه نیست به خاطر حرف دیگران ایران نیستم عزیزم

منم پول دستمون بیاد این سبکو پیش میبرم 

عالیه بابا , گور حرف مردم مخصوصا خانواده شوهر که میخوان چی بگن

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
منکه همش در حال تمیز کردن اتاقو تمیز میکنم بعد میبینم دخترم ظرفا رو میریزه تا اونا رو جمع میکنم لباس ...

این شیرینه

2738
منم پول دستمون بیاد این سبکو پیش میبرم  عالیه بابا , گور حرف مردم مخصوصا خانواده شوهر که میخوا ...

این سبک پیشنهاد همسرم بود

خانواده شوهر که چیزی نمیگن دختر خاله هام کچلم کردن هی میگن هیچی از دستت بر نمیاد بی عرضه ای فلان و...

کارگررر من تمیزکردن خودموفقط قبول دارم کارگرم بگیرم دوباره باید بیام پشت سرش بسابم

آخ آره اینم هس 

باید براش آموزشی بذاریم خخخخخخ

من خونه مون به اتوبان خیلی نزدیکه .همسرمم پنجره را باز میذاره .خونه مون پر از دود سیاه ماشینه .مرتب ...

آره موافقم

این سبک پیشنهاد همسرم بود خانواده شوهر که چیزی نمیگن دختر خاله هام کچلم کردن هی میگن هیچی از دستت ب ...

ببخشید عزیزم شما که ایران نیستی دلیلی نداره دختر خاله هات متوجه بشن .ببخشید کدوم کشور هستی؟ به غربت عادت کردید ؟

این سبک پیشنهاد همسرم بود خانواده شوهر که چیزی نمیگن دختر خاله هام کچلم کردن هی میگن هیچی از دستت ب ...

بگو آره شما راست میگید اگه میتونید شما هم کارگر بگیرید

2706