2737
2734
عنوان

روزی چن ساعت کار خونه انجام میدید؟

216 بازدید | 38 پست

من چن وقته همش گریه میکنم ی جایی رو تمیز میکنم تا بیام بقیه جاهارو هم تمیز کنم , اون جایی رو که تمیز کرده بودم کثیف میشه

حالا عصبیم میشم میگم یکارو انجام دادم دیگه همونطوری بمونه

دعا کنید اوضاعمون خوب شه زودی ی کارگر بگیریم

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا. چرت خونتون اینجوری؟؟؟ من هروز گرد گیری میکنم و هفته ای ی بار خونه تکونی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
2738
وا. چرت خونتون اینجوری؟؟؟ من هروز گرد گیری میکنم و هفته ای ی بار خونه تکونی

خونم کلا فرش نیس , و سرامیکه

همش باید جارو و طی بکشم 

اونم من حساسم باید نشسته با سر کوچیک جارو , جارو میزنم , ی مو ریز نباید بمونه

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
اصلا نمیتونم نمیدونم چرا ولی جاروبرقی اصلا نکشیدم تا حالا نظافت به هیچ وجه ... یا همسرم انجام میده ی ...

چه خوب , کارگر هر روز میاد؟

آشپزی چی؟

خونم کلا فرش نیس , و سرامیکه همش باید جارو و طی بکشم  اونم من حساسم باید نشسته با سر کوچیک جا ...

😂😂😂😂 چه حساسی. من از اینور طی میکشم از اونور دخترم با دستای گوشتیش میاد رو سرامیک بازی میکنه😍😍😍

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
😂😂😂😂 چه حساسی. من از اینور طی میکشم از اونور دخترم با دستای گوشتیش میاد رو سرامیک بازی میکنه😍😍 ...

ژووووووون

چه خوب , کارگر هر روز میاد؟ آشپزی چی؟

نه هر روز نمیاد هفته ای یه بار و اگه مهمون داشته باشم

اشپزی صبحانه با همسرمه ناهار یه چیز سبک میخوریم منو دخترم

شام بیشتر با منه شاید هفته ای دو بار همسرم درست کنه روزای تعطیل

2706