2733
2734
عنوان

روزی چن ساعت کار خونه انجام میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 38 پست
آره موافقم

درسته ادم وقتی خونش تمیزه خودش بیشتر از همه کیف میکنه ولی یه بار خواهرشوهرم اومد و دست کشید رو میز بعد دید دود سیاهه کلی چیز گفت و ...من تازه گردگیری کرده بودم ولی خواار شوهرم چون یه شهر دیگن اصلا نمیفهمه اصفهان باشی و نزدیک اتوبان باشی نمیتونی بر دودهای ماشین غلبه کنی . انشاالله خدا به خودشون خونه لب اتوبان بده 

ببخشید عزیزم شما که ایران نیستی دلیلی نداره دختر خاله هات متوجه بشن .ببخشید کدوم کشور هستی؟ به غربت ...

یکیشون اینجاست و تو کل فامیل پخش کرده مه سیما هیچی بلد نیست و همش پیام های مسخره طور که بیچاره رضا ورشکست شده از دستت و ...

کانادا هستم عزیزم ۸ ساله تقریبا اره عادت کردم دوستای خوبی هم پیدا کردم اینجا 

ولی دوری از خانواده همیشه سخته مخصوصا که سر دو تا زایمانم تنها بودم و خواهم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو آره شما راست میگید اگه میتونید شما هم کارگر بگیرید

از رو نمیرن که ... عادت کردم به این حرفای نیش دارشون برام مهم نیست چی میگن مهم شوهرمه که مشکلی نداره ادم جوون میمونه کار نکنه چرا خودمو خسته کنم ؟؟

من فکر نمیکنم کارگر اگه خرابکاری کرد بشه درست کرد .قابلمه ای که  کارگر کفگیر استیل بش بزنه یا با سیم بشوره دیگه باید انداخت بازیافت . کارگری که بخارشور را هم به اجاق گاز و هم به کاشی حمام می ماله ، چه جوری میشه تمییز کرد . کار گری که تی  به پاگرد میکشه و بعد همون تی را میاره داخل خونه اینا دیگه کثیفی های غیر قابل جبرانه

2728
یکیشون اینجاست و تو کل فامیل پخش کرده مه سیما هیچی بلد نیست و همش پیام های مسخره طور که بیچاره رضا و ...

عزیزم نباشم . خیلی سخته موقع زایمان تنها بودی ولی خدا را شکر که همسر خوبی داری که تونستی تحمل کنی . منم خیلی ارزو دارم برا یه روزم که شده برم کانادا ولی صد میلیوننداریم که شش ماه بذاریم بانک وگرنه بقیه شرایط ویزا را داریم . شرمنده راست میگن کانادا خیلی زیباتر از ایرانه

عزیزم نباشم . خیلی سخته موقع زایمان تنها بودی ولی خدا را شکر که همسر خوبی داری که تونستی تحمل کنی . ...

کانادا فی المجموع برای زندگی خیلی بهتر از ایرانه و طبیعت بکر داره ایران چند تا شهر داره که به زیبایی معروفه مثل شیراز و کاشان و اصفهان ... کانادا یه کشور پیشرفته ست برای زندگی انتخاب اولم کاناداست اگه شرایطش رو دارین ختمااا بیاین

درسته ادم وقتی خونش تمیزه خودش بیشتر از همه کیف میکنه ولی یه بار خواهرشوهرم اومد و دست کشید رو میز ب ...

اصلا برات مهم نباشه که چی میگن 

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

برای مهاجرت دایم که شرایطش را نداریم بخصوص که میگن تا پنج سال نمیتونیم بیایم ایران .استرس میگیرم اگه خدا نکرده تو این پنج سال پدر یا مادرم را از دست بدم هیچ وقت خودم را نمیبخشم . ولی ارزو دارم سفر تفریحی بیام یا برای یکز دو سال بیام 

2738