2733
2734
عنوان

طلاق .بچه دو ساله .......

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 123 پست
خب خوبه خودت هم میگی و میدونی  برگرد سر زندگیت بشو یک مادر نمونه.  عاقلانه و بالغانه زند ...

شوهرم با داداشم مشکل داره از هم خوششون نمیاد برادرممم مقصره ... 

خونه مادرم نمیاد شوهرم به خاطر داداشم این موضوع ازیتم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بچه م نابود میشه . من پدرم ندار بود حسرت یه اتاق واسه خودم رو دلم موند ....الان دخترم خونه پد ...

بچه پدر و مادر را کنار هم میخواد 

اتاق کم ترینشه از نظر روانی ببینه جدا هستید فرو میپاشه 

2731
مشاوره نرفتیم .شوهرم میگه بیا بریم با هم ....

خب چرا شما نمیرید؟ البته پیش زوج درمانگر خوب و حرفه ای و کاربلد باید برید وگرنه بدرد نمیخوره . احساس می‌کنم ته دلتون میخاید برگردید یعنی از لحن جواب هاتون به کاربرها اینجوری برداشت میشه . نمی‌دونم درسته یا نه ؟ 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم با داداشم مشکل داره از هم خوششون نمیاد برادرممم مقصره ...  خونه مادرم نمیاد شوهرم به خاط ...

مسکل داشته باشن 

برادرت اولویته یا شوهرت؟ 

برادرت یا دخترت؟

برادر نمیمونه برات یه جایی میفهمی کسی نیست به دردت بخوره

به خاطر خانوادت زندگیتو نپاشون همینها بعد جدایی دخالتهاشون ادامه پیدا میکنه

2740
دقیقا بچه م نابود میشه . من پدرم ندار بود حسرت یه اتاق واسه خودم رو دلم موند ....الان دخترم خونه پد ...

خب چی میخوای از خدا چرابچتو نابود میکنی چرا رفاه  بچتو ازش میگیری تو که خودت اتاق نداشتی انتظار داری بعدا بچت چجوری تو اون  خونه تو نداری بزرگ بشه اشتباه  نکن من هیجی نداشتم شوهرم دزدی میکرد از خونه و هزار مشکلات دیگه داشت من مجبور بودم 

فک میکنی بعد طلاقت چی میشه شوهرت قشنگ میره ازدواج میکنه نامادری هم اجازه نمیده شوهرت به بچت برسه شوهرت بدتر از نامادری خودش ناپدری میشه واسه دخترت  

مادرم میگه بگو حق طلاق بده بهت شوهرمم میگه نمی‌دم  مادرممم میگهه مفت برنگرد

این مورد رو مادرتون درست میگن.  حق طلاق یا یه تضمین جدی 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چرا شما نمیرید؟ البته پیش زوج درمانگر خوب و حرفه ای و کاربلد باید برید وگرنه بدرد نمیخوره . احساس ...

دوست داشتنم اینکه که دخترم داره نابود میشه .حالبیش اینجاس هیچ کس نمیگه به خاطر بچت برگرد میگن برنگرد مادرم به فکر ه منه میگه برنگرد میگه بچه رو پس بده شوهر کن .خوب چطور اون به فکره منه .من به فکر بچم نباشم 

چندین بار اومدم قهر و وکیل باز برگشتم همه میگن جدا شو .یکی نیست بگه به خاطر بچت کوتاه بیا

چون میخوان تو اواره باشی 

چون عمیقا دوستت ندارن اینده بچه تو براشون مهم نیست

منم تورو دوست ندارم که

گفتم جای تو بودم برمیگشتم

بخلطر بچه م

خودم جات گذاشتم جواب دادم

شوهرم با داداشم مشکل داره از هم خوششون نمیاد برادرممم مقصره ...  خونه مادرم نمیاد شوهرم به خاط ...

مشگل به نطر من از شما و مادر و برادرتونه. شما الویتت زندگی خودت و خانواده ای که تشگیل دادی نیست، مادر و برادرتونم دخالت میکنن

2706