2752
2734
عنوان

طلاق .بچه دو ساله .......

1280 بازدید | 123 پست

تقریبا جدا شدم یه مقدار کار قانونیش مونده 

الان شوهرم میگه برگرد ال میکنم بل میکنم ...هزار بار این قول هارو داده اما عمل نکرده ...

دخترم دو ساله و نیمشه خیلی غصه میخوره میگه مامان من بابا ندارم ..... و به دوستاش و پدراشون نگاه می‌کنه هر جا میرم میگه بابام و می‌خوام ... شما بودین چیکار میکردین ..

شوهرم بد دله تقریبا .زیاد دوست ندارم خونه دوستام برم یا تنهایی جایی برم دعوا میکنیم عصبانی میشه میگه تو حرف نزن چند دقیقه تا آروم میشم من نمیتونم ساکت بمونم اونم دست روم بلند می‌کنه .توجیه نمیکنم کارش در هر صورت رشته ....... 

حالا شما جای من بودین چیکار میکردین ؟ تنها غصه م دخترمه .......

عزیزم دخترت اولشه بهونه میگیره، درست میشه عادت میکنه به شیوه ی جدید

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طلاق آحرین راه نیست روی خودت هم کارکن بهم فرصت بدین بخاطر بچه تون ولی پرونده ت رو مختومه نکن ببین چج ...

چندین بار اومدم قهر و وکیل باز برگشتم همه میگن جدا شو .یکی نیست بگه به خاطر بچت کوتاه بیا

ایشون احمقانه ترین و زشت ترین کارو انجام میون اما از قدیم گفتن زبان سرخ سر سبز را دهد بر باد خب ایشون ک کنترل رو اعصاب نداره این مواقع و هشدار هم داده اولا ببرید درمان بشه دوما دکترم ببرید میگ شما اون زمان چیزی نگو و شما چرا وقتی عصبیه نمیتونی ساکت بمونی بخاطر بچه آدم خیلی کارا میکنه ک سکوت کمترین چون مادری و درک میکنی گفتم ن مجردم ن بدون بچه میفهممت...

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆

اولا مهم خودتی که روح و روانت در آرامش باشه تا بتونی درست  بچتو بزرگ کنی   دوما بچه اگه تو محیط متشنج و پیش پدر بد بزرگ بشه اون بدتره  من خودم کشیدم میدونم که اعصاب و روان بچه هم خراب میشه   دخترتم یواش یواش عادت میکنه به وضعیت جدید  و بهش بگو که اینجور زندگی به صلاح ماست

مشگل تون اصلا حاد نیست، خیلی مردها اینطورین، سخته و خب نیست،میدونم، اما شما بچه داری، بعد ام میخوای طلاق بگیری برنامه ات چیه؟ ازدواج مجدد یا زندگی با بچه برای همیشه،؟؟؟ در هر دو صورت سختی زیاد داره، حالا مقایسه کن با سختی خونه دوستت نرفتن

من جای شما بودم برمیگشتم به زندگیم پای بچه وسطه بچه بازی نیست

همه میگن برنگرد یکی نیست بگه به خاطر بچت برگرد .فقط خاله بزرگم میگه بچت گناه داره که مادرم از نطفه خاله مو خفه کرده نمیزاره حرفاش به گوشم برسه 

2706