2737
2734
عنوان

همگی بیااااین ❤❤❤❤

90 بازدید | 15 پست

سلام مهربونا 

فردا روز عرفه هست و میگن دعاها شب عرفه و روز عرفه مستجاب میشه ، هر کدوم از ما آدما یه خواسته هایی از خدای مهربونمون داریم که دوست داریم هر چه زودتر مورد اجابت قرار بگیره 

گذشته از اجابت دعامون ، دعا در حق بنده های دیگه پر از انرژی مثبت واسه خودمون و دنیای اطرافمونه 😍😍😍

پس بیاین به نیت برآورده شدن دعاهای خودمون و بقیه امشب دعا کنیم و صلوات بفرستیم ❤ 

لطفا دوستای مهربونتون رو هم تگ کنین تا این تاپیک سرشار از انرژی مثبت واسه هممون باشه ❤❤❤ 

دوستان لطفا بگین چند تا صلوات میفرستید 😍

بچه ها من برا نیت همتون صلوات میفرسنم انشاالله همیشه درآغوش خدا باشین و به ارزوی قلبیتون برسین.

منم از خدا دوتا چیز میخوام شدیدا محتاجم به دعا

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@nazaniiiin     @پرنسا1     @elssa     @مرم ...

مرررسي عزيزدلم❤️❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
مرمری جونم انشاالله زود زود گل پسرت خوب شه تا با خیال راحت همه مدل بیسکوییت هایی که تلویزیون تبلیغ م ...

فدات شم انشالله

۱۰۰تاهم صلوات من میفرستم❤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نازنین جونم انشاالله زود زود مامان شی مهربون 

مرسي قربونت برم❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706