1822
1823

دوستم ۳ قلو دختر دار شدن . خیلی نازن. ولی علائمشو نمیدونم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825
واقعا چه خوب کجا انجام داد؟

فکر کنم مرکز رویان تهران

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.
میدونی چند تا فولیکول داشت که سه قلو شد؟

نه عزیزم متاسفنه از جزییاتش اطلاع ندارم

1846
ان شاالله که خدا نی نی گذاشته باشه تودلت یه نی نی سالم و صالح امیدت به خداباشه.

مرسی عزیزم

آخه اصلا علایم ندارم

امروز 6 روز از iui  کردنم گذشته ولی اصلا علایمی ندارم

فقط یکم بدنم داغ

مرسی عزیزم آخه اصلا علایم ندارم امروز 6 روز از iui  کردنم گذشته ولی اصلا علایمی ندارم فقط یک ...

سلام توی سونو چنتا فولیکول داشتید؟ لتروزول فقط استفاده کردید؟

انشاالله بارداری عزیزم. بیخیال باش استرس بده برات

سلام توی سونو چنتا فولیکول داشتید؟ لتروزول فقط استفاده کردید؟ انشاالله بارداری عزیزم. بیخیال باش اس ...

۵ تا فولیکول با اندازه های خوب داشتم

اره فقط لتروزول خوردم با آمپول داد

ایشالا که بشه

آخه اصلا هیچ علایمی ندارم بر همین ترسیدم

۵ تا فولیکول با اندازه های خوب داشتم اره فقط لتروزول خوردم با آمپول داد ایشالا که بشه آخه اصلا هی ...

چثد خوب پنج تا فولیکول. احتمالش بالاست. انشاالله بارداری. ببین استرس بلای لانه گزینیه. سرت رو گرم کن تااین چندروز بگذره.اصلا دنبال علایم نباش.هرکسی یه جوره

چثد خوب پنج تا فولیکول. احتمالش بالاست. انشاالله بارداری. ببین استرس بلای لانه گزینیه. سرت رو گرم کن ...

مرسی بهار جون

آره استرس زیاد دارم

فقط خدا خودش کمک کنه

1826
۶روز خیلی زوده هنوز برای علاعم حداقل ۱۴روز باید بگذره‌.

واقعا

آخه از روز تخمک گذاریم و iui کردنم الان ۸ روز گذشته

هیچ حسی ندارم

آخه یه هفته دیگه پریود میشم

مگه بی بی چک حتی چند روز قبلشم نشون نمیده

واقعا آخه از روز تخمک گذاریم و iui کردنم الان ۸ روز گذشته هیچ حسی ندارم آخه یه هفته دیگه پریود می ...

استارتر خیلیا تا موعدشون نگذره و پریود نشن اصلا نمیفهمن باردارن.یعنی اینکه همیشه علایم نیست.

من خودم پارسال ناخواسته باردارشدم هیچگونه علایمی هم نداشتم فقط عصبی بودم.همین.وقتی پریود نشدم فهمیدم.

استارتر خیلیا تا موعدشون نگذره و پریود نشن اصلا نمیفهمن باردارن.یعنی اینکه همیشه علایم نیست. من خود ...

مرسی بهارجون

انتطار خیلی سخته

با اینکه مشغولم و کار میکنم بازم نمیشه که بهش فکر نکنم

دائم تو ذهنم میاد یا استرس میگیرم

همش میگم  اگه iui هم نشه،بعدش ivf هم نشه چی

چیکار باید بکنم

شوهرمم عاشق بچه اس،بچه براش خیلی مهمه

یهو به خاطر بچه ولم نکنه

خیلی فکر و خیال میکنم

مرسی بهارجون انتطار خیلی سخته با اینکه مشغولم و کار میکنم بازم نمیشه که بهش فکر نکنم دائم تو ذهنم ...

این حرفاو فکرا چیه بهار.به هرچی فکرکنی جذبش میکنی. قوی باش.یه زن قوی به هرچی میخواد میرسه. خودت ب خودت دلداری بده و سرتو گرم کن تاجاییکه میتونی.بیرون برید،یا شبا برو قدم بزن یا مهمونی برو ک هم خسته شی زود بخوابی هم فکرت مشغول بشه. ای یو ای بارچندمته؟

1845