2737
2734
بگو معلومه زیاد حمالی خانواده شوهرتو کردی که همرو به چشم خودت میبینی😒😒😒

خیلی خوب بود جوابت 

میخوام بیام کلاس پیشت👌👌👌

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بگو اگ حمالیه باشه من افتخار میکنم که حمالیه مادره عشق زندگیمو میکنم هر چقدر به این موجود نازنین برسم بازم کمه خداروشکر که منو به جای دختر هاش لایق دونسته ک پیش خودم باشه تا قدردان زحمتایی ک واسه شوهرم کشیده باشم 😋

2731

به نظر اون حمالی هست اما مهم نظر همسرتونه که شما در حق مادرش لطف میکنی.جواب ندی سنگین تره.چون بعضیا وقتی جوابشونو نمیدی حرص میخورن که چرا نمیتونن با حرفاشون ادمو به زبون بیارن.خواهر شوهر منم خیلی حرف میپرونه بهم اما تا حالا یکبار هم جواب ندادم.اصلن انگار که نیست.هم تو جمع حرف گفته بهم هم پیش خودم اما دریغ ازینکه یکبار جواب بدم بهش.

یا خدا شوهرت چب میگه؟ بگو مگه شما مامانو میزنی؟ چه صبری داری خدایی من بودم یه بلایی سرخودم یا اونا م ...

من به خدایک درصدحرفاشون برام مهم نیست من فقط شوهرم باهام خوب باشه بچه هام کنارم باشن زندگیم پابرجاباشه بذارانقدبگن تاخسته بشن.روسیاهی همیشه برای زغاله

2738

من فقط ازاین میترسم که باحرفاشون شوهرموازپادربیارن ووزندگیم خراب بشه.البته خودشوهرم میگه من بچه نیستم که باحرفای الکی زندگیموخراب کنم اماچیکارکنم استرس داغونم کرده

من فقط ازاین میترسم که باحرفاشون شوهرموازپادربیارن ووزندگیم خراب بشه.البته خودشوهرم میگه من بچه نیست ...

خب اصلا بلاکشون کنه چه نیازیه که پیام بدن شوهرت ج بده.بگو کلا کات کن باهاشون

قربونت عزیزدلممممممم💓💓 بیا عزیزم در خدمتم😂 جواب اینطور آدمای بی لیاقت رو باید همینطوری داد

من خیلی مشکل دارم تو جواب دادن قوم شوهر 

ازت میپرسم 

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
من فقط ازاین میترسم که باحرفاشون شوهرموازپادربیارن ووزندگیم خراب بشه.البته خودشوهرم میگه من بچه نیست ...

وا همسرت از خداش باشه ی فرشته مثله تو نصیبش شده خیلی احترامشون نکن جوابشونو بده اگه همسرت واقعا طرفدار بود نمیذاشت خواهراش اینجوری حرف بزنن پس بدون داره ازت سو استفاده میکنه 

2706