2737
2739
عنوان

ازدواج مادر شوهر و شروع بدبختیه من🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 95 پست
زندگی نمیکنم ولی تنهاست هفته ای چهار پنج شب میاد خونه ما میخوابه تا دلت بخواد تو تمام کارامون دخالت ...

خدا بهت صبر بده ایشالا مادر شوهر توام ازدواج کنه راحت شی .من ک هنوز نیومده اعصابم خورده😤😤😤😤😤

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
به شوهرت بگو یا این یا من قبول نمیکنم بلاخره شرط و شروطی بذار تو هم از اول باید سنگاتو باز کنی.  ...

توهمین فکر بودم الان مامانشو بابابزرگش خونمونن نمیتونیم راحت حرف بزنیم منتظرم برن حرفامو بزنم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا وظیفه ی مادر شوهرت نیست تا اینجا هم خیلی لطف کرده خدا ارجشو بده وظیفه ی شما هم البته نیست اگر توانشو دارید برای رضایت خدا این کارو بکنید اگر نه یک فکر دیگه ای بکنید پدر بزرگ فقط همین یه بچه رو یعنی پدر همسرتون رو داشتن؟

واقعا وظیفه ی مادر شوهرت نیست تا اینجا هم خیلی لطف کرده خدا ارجشو بده وظیفه ی شما هم البته نیست اگر ...

ن عزیزم دوتا پسر داشه ک جفتشونم فوت کردن ی نوه پسری داره ک همسر منه با دوتا نوه دختری .میترسم قبول کنم ب مشکل بر بخورم بد نتونم دیگه بگم نگه نمیدارم بین دوراهیم

2731
نوه های دختریش مادرشون در قید حیات هستن؟

دوتا نوه دختر از پسراش داره یکیش ازدواج کرده وضع معمولی داره یکیشم مجرد .بعد تا وقتی نوه پسری هست نوه دختری ک نگه نمیداره

گلم منظورم مادرای دختراست یعنی اون یکی عروس پدر شوهرتون هست ؟ 

اونیکی قهر باپدرشوهرش سالی ی بار عید میاد تبریک میگه میره

2740
مادرشوهرت با اون خواستگار ازدواج کنه این بابابزرگ رو به فرزند خواندگی بگیره  پسرم که هست بابا ...

خخخخ مرده گفته من نگهش نمیدارم

بچه دیگه نداره

ن عزیزم 

اونیکی قهر باپدرشوهرش سالی ی بار عید میاد تبریک میگه میره

عزیزم خوب فکراتو کن چون اگه قبولش کنید بعد زیرش بزنید بیشتر دلش می‌شکنه اما اگه پیرمرد از کار افتاده ای نیست برای رضای خدا این کاروکن

2706