2737
2739
عنوان

ازدواج مادر شوهر و شروع بدبختیه من🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 2179 بازدید | 95 پست

[QUOTE=100266632]اگه کسی نیست نگهش داره بزارین خانه سالمندان چاره دیگه ای نیست دختر و پسراش که درقید حیات نیستن  ...[/QUOTشوهرم نمیزاره

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند سالشه اوضاع احوالش چطور یعنی دستشویی ایناشو ممیتونه بده

۸۸ سالشه الان حال نداره ی روز خوب ی روز بد .دسشویی وحمام  میره خودش 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
وقتی ببینه بابا بزرگه شیرینه خودشو برا مرده لوس کنه میخادش

خخخخخخ 

2731

مت فکر میکنم خود پدر بزرگم اگ بیاد خونه شما معذبه و سخت میگذره براش چون شما جوونین و نیاز دارین تو خونه راحت باشین شاید بیاد چند روز موندخودش بخواد بره یا ازدواج کنه یا پرستار بگیرن تو خونه ی مستقل خودش

هرگاه ارزش ها عوض میشوند،عوضی ها با ارزش میشوند👌👊

[QUOTE=100267874]مت فکر میکنم خود پدر بزرگم اگ بیاد خونه شما معذبه و سخت میگذره براش چون شما جوونین و نیاز عزیزم خونش ک شهرستان فک نکنم تنها بمونه. پرستار ک همسرم نمیزاره