2726

سلام دوستان به کمکتون خعلی احتیاج دارم .

پدرشوهرم ۱۳ سال پیش فوت شده مادرشوهرم پدر شوهرشو نگه میداره (بابابزرگ همسرم)الان خواستگار اومده واس مادر شوهرم موقعیت خعلی خوبیم داره تو دوران اشنایی هستن خواستگارش میگه من پدرشوهرتو نگه نمیدارم بابابزرگ شوهرمم فقط ی نوه پسری داره اونم شوهرمه که خعلی همو دوس دارن حالا نگه داری ازش اوفتاده گردن من منم نمیتونم با این موضوع کنار بیام

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عمه و  عمو نداره همسرتون؟؟؟

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

اگه خودش حقوق داره واسش پرستار بگیرید 

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
2706