2733
2739
عنوان

ازدواج مادر شوهر و شروع بدبختیه من🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 95 پست
وااای خدا چقدر دلم سوخت عزیزم بخدا من بودم رو سرم میذاشتمش چطدر دلتون میاد

اخه عزیزم دوسال ازدواج کردم نیاز ب تنهایی دارم بد جایی میخام برم نمیتونم ببرم مسافرت نمیتونم برم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوس دارم مادرشوهرم ازدواج کنه چون جونه ولی خودمم اول زندگیمه .شوهرم خعلی دوسش داره سالمندان نمیزاره ...

من واقعا زودرنجم ولی خییلی سنشون زیاده هم مراقبتش سخته هم عمرش رو ب پایانه 

شاید برای رضای خدا فقط قبول میکردم

ب شوهرت بگو خودش کاراشو بکنه

بسپارش ب خدا

خیلی سخته🤕🤕🤕یه خونه دوطبقه بگیرید اونو بذارید طبقه پایین واسش پرستار بگیرید.خودتون هم برید سربزنی ...

اونجوریم من باید از تفریحم بزنم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2731

بله وفتي اينهمه همودوس دارن همو ميتونين يه خونه دو طبقه باشه هركس مستقل خودش و راحت بهش سر بزنه همسرتون سالمندان واقعا بي انصافين مطمنا هم هر چي داره هم ماله نوش هست. سنشم بالاست  يك كمكي هم برا خودت بگير كه اذيت نشي برا كارا 

دوتا پسر داره ک فوت شدن ی نوه پسری داره ک میتونه نگه داری کنه اونم شوهر منه بدبخته

اخه عزیزم دوسال ازدواج کردم نیاز ب تنهایی دارم بد جایی میخام برم نمیتونم ببرم مسافرت نمیتونم برم

خانمی خودتو بزار جای اون پیرمرد بعدم ایشون سنشون بالاست شاید حتی یه سال دیگه از دنیا برن چی بگم شماهم حق داری

2740
من واقعا زودرنجم ولی خییلی سنشون زیاده هم مراقبتش سخته هم عمرش رو ب پایانه  شاید برای رضای خدا ...

سخته نمیدونم بتونم کنار بیام یا ن

ن خعلی پیره تنها نمیتونه کارشو کنه حال ندارم هس

ببین به نظرم اگه از دست و پا افتاده سخت نگیر یه خونه بزرگ اجاره کنید یه جای مخصوص براش تو خونه بذار پرستارم بگیرید تو خیلی اذیت نمیشی. یه جورایی دلم براش سوخت.

اگر همیشه میره باغ احتمالش کمه قبول کنه بیادپیش شما ولی اگرم اومد نمیتونه تحمل کنه نفسش میره بنده خد ...

زور شوهرم میچربه بش فک نکنم بمونه

اونجوریم من باید از تفریحم بزنم

وا!!چرابزنی!؟پرستار پیششه دیگه.برو به زندگیت برس.یه لحظه خودتو بذار جای مارشوهرت.البته خداهمسرتو واست حفظ کنه.ولی خدایی اگه من جاش بودم بخاطر پدرشوهرم قید خوشبختیمو نمیزدم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
دوتا پسر داره ک فوت شدن ی نوه پسری داره ک میتونه نگه داری کنه اونم شوهر منه بدبخته

وای تو بدبخت نیستی خوشگل خانوم .این فقط یه امتحانه یا راه در روش رو پیدا کن یا یه مدت خودتو بسنج بذار بیاد بنده خدا

تفریح مگه چقد میرید خب اون میمونه تو خونه

2706