2737
2739
عنوان

خانوما کی وزنش بالایه ۷۰؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا کالری میوه هاس میتونی از اونا ک کم کالرین استفاده کنی

مرسي عزيزم چقد خوب من الان دلم خربده خواست ي دفه خوبه كالريشم زياد ني

گروه آبي وزن شروع ٧٥ ، وزن هدف ٦٥     پيش ب سويه موفقيت😍
2731
من 174قد.وزنم 78.چکارکنم خیلی اضافه وزن دارم😫😫

بيا خواهر بيا دست بزار تو دستم رژيم بگيريم بايد خودمون ب فكر خوش هيكليه خودمون باشيم😪🤤

عزيزم شروع كن شما هم از امروز غذاتو كم كن شباهم اگر بخواي چيزايه چربو چيلي نخوري زود كم ميكني 

من چون طبعم سرده سردي اذيتم ميكنه ولي اگر كسي بخواد زود نتيجه بگيره شبا بجايه شام از ماستو زيره يا ماستو كدو يا ماستو خيار يا شيرو دارچين و خرما استفاده كنه خيلي تاثيير داره من اونايي ك زيرهو دارچينو خرما رو داره استفاده كرده بودم و نتيجشم ديدم بازم از امشب شروع ميكنم. 

من رو پنيرم رو ماستم اينا بخاطر اينكه سرديشو بگيره زيره ميريزم تاثييرشم عاله واسم

بيا خواهر بيا دست بزار تو دستم رژيم بگيريم بايد خودمون ب فكر خوش هيكليه خودمون باشيم😪🤤 عزيزم شروع ...

باشه عزیزم پایه ام💪

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

فقط ميگم اين مدت قرص خوردم ديگه خودمو ولكردم يدفه از ٦٦-٦٧بودم شدم الان ٧٧كلي چاق شدم هر كي منو ميبينه ميگه چرا باد كردي😑

2740

خب تا الاندوستام دونفر شدن ١٣٢١ جونو كوثر جون 

بچه ها از امشب كم خوري اغاز ميشود البته من از صبح اغاز كردم الان تو ضعفم😓😭 

من چون طبعم سرده سردي اذيتم ميكنه ولي اگر كسي بخواد زود نتيجه بگيره شبا بجايه شام از ماستو زيره يا م ...

زیره سبز یا سیاه؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
زیره سبز یا سیاه؟

فرقي نداره عزيزم من بيشتر سياه استفاده ميكنم ولي نداشته باشم سبزسم ميريدم تو غذام 

بنظر من خاصيت جفتش يچيزه

لعنتي همين رژيمش سخته ديگه من از الان دلم پيتزا ميخواد با پنير فراونو و كيك خامه اي🤪😢🤫

دقیقا‌مخصوصا کیک خامه ای😭😭 من میخورم بعدش عذاب وجدان میگیرم😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
2706