2733
2739
عنوان

خانوما کی وزنش بالایه ۷۰؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 85 پست
من چون طبعم سرده سردي اذيتم ميكنه ولي اگر كسي بخواد زود نتيجه بگيره شبا بجايه شام از ماستو زيره يا م ...

من به زیره و دارچین حساسیت دارم کلا" چیزهای گرم برای من خوب نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تا الاندوستام دونفر شدن ١٣٢١ جونو كوثر جون  بچه ها از امشب كم خوري اغاز ميشود البته من از ص ...

عزیزم کمک خواستی توی رژیم بهم بگیم 😊

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم کمک خواستی توی رژیم بهم بگیم 😊

عزيز دلم بيا بهم بگو روزا چي كار كنم كمتر گشنه بشم ك عصبي نباشم مخصوصاً شبا اين ولعه شيريني خوردنو چطوري ترك كنم؟؟

گروه آبي وزن شروع ٧٥ ، وزن هدف ٦٥     پيش ب سويه موفقيت😍
2728

من وزنم‌۸۴بود از دوره های خانم‌ساداتی استفاده کردم کارشون عالیه اصلا هم‌کاری به دمنوش وقرص وعوارصش نداره 

سالم‌خوری میگه گفت اونم‌مطابق روزانه سخت وگرون نبود گرسنگی نداشت 

ایدی تلگرامشون واسه مشاوره ppppp_e@

لینک کانالشون نتایج میزارن 

fatimasadati700@

دوماهه ۱۳کیلو کم‌کردم واقعا زاصی بودم 

من وزنم‌۸۴بود از دوره های خانم‌ساداتی استفاده کردم کارشون عالیه اصلا هم‌کاری به دمنوش وقرص وعوارصش ن ...

هزينش چقد بود عزيزم؟

هزينش چقد بود عزيزم؟

نسیت به دمنوش قرص هیچی نیست یستگی به وزنتون داره هزینه هم تاپان دوره ونتیجه کامل نمیگیرن عالیه 

ازشون مشاوره بگیرقدورنت بفرست واسشون 

من دوماهه خرداد وتیرماه کلا ازم ۸۰گرفتن ۱۳کیلوکن‌کردم‌ دوره جدیدمه باهاشون 

نسیت به دمنوش قرص هیچی نیست یستگی به وزنتون داره هزینه هم تاپان دوره ونتیجه کامل نمیگیر ...

مرسي عزيزم

2740
عزيز دلم بيا بهم بگو روزا چي كار كنم كمتر گشنه بشم ك عصبي نباشم مخصوصاً شبا اين ولعه شيريني خوردنو چ ...

آب بخور خیلی خوبه. اگه گرسنته که بادام بخور خیلی سیرکنندست البته جای غذای اصلی نه اگه میخواهی بخوری که هیچی. 

عزيز دلم بيا بهم بگو روزا چي كار كنم كمتر گشنه بشم ك عصبي نباشم مخصوصاً شبا اين ولعه شيريني خوردنو چ ...

شيريني تو سعی کن صب بخوری که دیگه شب ولعش ازبین میره. من امتحان کردم. عسل بخوری که خیلی بهتره