2733
2734

سلام دوستان ..کسی هست تک فرزند باشه و مادرش سن بالا باشه ؟ بیاید از احساستون بگید نمیترسید ی موقع خدای نکرده اتفاقی برای مادر بیفته و تنها بشید..حالا ما که فامیل درست حسابی هم نداریم..من خیلی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از تک فرزندیت راضی هستی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740
شما اینطوری هست شرایطت؟ ازدواج کردی؟

بله ازدواج کردم من تک فرزندم ولی با دختر خالم خیلی صمیمی ام مپل خواهرمه چون تایپیک های قبلی گفتم خواهرم سوتفاهم نشه

همیشه هم ترس از دست دادن پدر و مادرمو دارم قبلیت اینو دارم هرشب بشینم گریه کنم

اره من،وقتی فکر میکنم فقط پدرمادرمو دارم تو دنیا،میترسم،از تنهایی،از اینکه بعد اونا چی قراره بشه و....

من خیلی زود ازدواج کردم،با پسرعموم،حداقل اخلاقش خوب یابده،هوامو داره،تنها جایی ک عقلم رسید همین بود😂

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
بله ازدواج کردم من تک فرزندم ولی با دختر خالم خیلی صمیمی ام مپل خواهرمه چون تایپیک های قبلی گفتم خوا ...

سلام ببخش میشه بدونم خونه ات تا خونه مادرت چقد فاصلست؟ یعنی میشه مرتب سر بزنی یا راه دوره.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2706