2733
2734
عنوان

از بیکاری میخوام برم گارسونی کنم

367 بازدید | 51 پست

دارم وارد سی و یک سالگی میشم. فوق لیسانس دارم، قبلا تو مدارس غیرانتفاعی درس دادم اما بخاطر حقوق پایینش اومدم بیرون، حال روحیم خرابه و ناامید ناامیدم، تو دیوار برای تشریفات مجالس آگهی زده بودن  رفتم اسم نوشتم  فردا میخوام برم برای روز اول کار

متاهلم، زندگیمون در حد معمولیه اما دلم میخواد پول دربیارم

دارم اشتباه میکنم؟ بهم بگید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نه بابا چه اشتباهی کار که عار نیست 

تو کشور ما یک نفر کار میکنه برای چند نفر

ولی کشورای خارجی هر کدوم از اعضای خانواده کار میکنن اینجوری فشار روی مرد خانواده نیست

به نظرم هیچ اشکالی نداره برو امیدوارم تو کارت موفق باشی 

به نظرم اگه زندگیت در حد معمول میچرخه میتونی حداقل کارخونگی راه بندازی.. کیک خونگی انواع نون و شیرینی و ترشی یه اینکه دارد کار آموزش پیش دبستانی شو پیچ خانم رحمت تو اینستا را ببین ایده بگیر 

تو ندرک داری سعی کن با مدرکت پول در بیاری چون واقعا معلمی خیلی بهترخ چون تو ی فضایی هست ک همه خانومن از نظر بقیه مقول تر هم هست تازه تایم کاریشم خوبه ولی خب اگه همسرتون راضین خب برین اما کار کردن زنو داغون میکنه شما خودت ی هفته برو ببین چقد سخته کارت و چقد اذیت میشی

2706