2737
2734
عنوان

از بیکاری میخوام برم گارسونی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 51 پست

منم شرایط شما رو دارم فوق لیسانسم بیکار تو شهر غریب نه دوستی نه آشنایی و..‌ولی به این کارهام تن نمیدم درسته که کار عار نیست ولی این جمله برای آقایونه نه خانم ها اکه مجرد بودی باز میرفتی اشکالی نداشت الان متاهلی خدانکرده فردا فامیل شوهر کافیه تو یه بحثی بزنن تو سرت مطمئن باش حتی از اون کارم در بیای تا آخر عمرت گارسون بودنتو میکوبن و بنظرم آدم باید جلوی همسرشم خودشو پایین نیاره 

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ندرک داری سعی کن با مدرکت پول در بیاری چون واقعا معلمی خیلی بهترخ چون تو ی فضایی هست ک همه خانومن ...

معلمی خوبه اما اگه استخدام آموزش و پرورش باشی

معلمی مدرسه غیرانتفاعی با ساعتی ۷ تومن به چه درد میخوره

2731
منم شرایط شما رو دارم فوق لیسانسم بیکار تو شهر غریب نه دوستی نه آشنایی و..‌ولی به این کارهام تن نمید ...

چرا اینجوری فک میکنی قرار نیست ما بخاطر دیگران زندگی کنیم در دهن مردم همیشه بازه 

من هیچ وقت حرف مردم برام مهم نبوده هر کاری دلم خاسته تو زندگیم انجام دادم چون زندگی منه به مردم ربطی نداره بیخیال نسبت به حرف بقیه بی تفاوت باش

2740

استارتر ببخشیدا،  غیرانتفاعی ساعتی چقد میداد؟ من نمیدونم برم یا نه. بستگی به خودت داره، کار عار نیست، اما اگه کم رو هستی،  کار دیگه ای نمیتونی پیدا کنی؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
چرا اینجوری فک میکنی قرار نیست ما بخاطر دیگران زندگی کنیم در دهن مردم همیشه بازه  من هیچ وقت ح ...

درسته منم با حرف مردم کار ندارم ولی وقتی انسان متاهله یکم شرایط متفاوته شما مجبوری کنار خانواده همسرت باشی ادم چرا باید شان خودشو برای یه کار بیاره پایین این کارها برای زمانیه که فرد هیچ چاره ای نداره البته نظر منه هر کسی دیدگاهش از زندگی متفاوته....‌انشاءالله همه موفق باشن

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

به نطر من که خیلیم خوبه هرکاری تو این دنیا بهتر از بیکاریه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
ساعتی ۷ تومن کار هست در حد فروشندگی و این چیزا

ساعتی 7 برای تهرانه؟ کار اداری نیست؟ والا من خودم روم نمیشه برم گارسون شم. بستگی به خودت داره، یکی دو روز برو ببین راحتی. همسرت چی میگه؟ راضیه؟ بعدش همسرت خرجتو نمیده؟ دختر وجهه خوبی نداری تو جامعه عقب افتاده ما

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
برای امسال هنوز زمان آزمون مشخص نشده اما شرکت میکنم حتما

رشته ات چی 

اگه خیلی نیاز داری برو 

کار سختیه

شما هم ک ارشد داری شاید سختت باشه یکی بهت امر  ونهی  کنه 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706