2737
2739
عنوان

گریه در بارداری

332 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها خوبین توروخدا زود جواب بدین استرس دارین.... من دیروز سر ی مسئله ای خیلی خیلی گریه کردم دیگه آخراش هق هق شده بود اصلا حالم خوب نبود ب دکترم زنگ زدم گفت برو سونو بده ولی اطرافیانم میگن نمیخواد چیزی نیست ب نظرتون رو بچم تاثیر منفی نمیذاره؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اوووه فدات شم اینقدر ما پدرمون دراومد تو بارداری نه بابا یچی نشده الکی نگران حباش.اما کلا حرص نخوری بهتره

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

ببین تو حاملگی بالاخره تو ۹ ماه 

همه ی ما چند بار گریه کردیم

درسته اون جنین هم غمگین میشه بهش استرس وارد میشه

ولی گریه برا همه اتفاق میفته حداقل بخاطر هورمونهای بارداری 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
بابا من ماه ۵ هروز از گریه به هق هق می افتادم- تاثر میزاره رو روحیش ولی تو بلند مدت استرس و تنش تاث ...

ببین من هربار امضاتو میخونم میخندم😁😁😁😁😁

اون روز خالم به منو خواهرم توهین کرده 

منم همین جمله رو به خواهرم گفتم یعنی  در جواب خالم 😆خواهرمم خندید

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من آخه الان اصلا حرکات نینیو حس نمیکنم.... قبلا ی کوچولو نبض شکمم میزد فک میکردم حرکاتسه... الان اون ...

چند ماهته

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
من آخه الان اصلا حرکات نینیو حس نمیکنم.... قبلا ی کوچولو نبض شکمم میزد فک میکردم حرکاتسه... الان اون ...

چند هفته ای؟؟؟

2706