2733
2734
عنوان

گریه در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 35 پست

چرا دکتر گفته بری سونو ؟! 

برای هر چیزی راه به راه نرید سونو 

گریه کردی دیگه اخه چه اتفاقی قراره بیفته!! 

اینقدر درگیر سونو و انواع و اقسام این چیزا نباشید 

بخدا اون سر دنیا فقط یکبار در ۱۸ هفتگی جنین سونو میگیرن 

استرس نداشته باش و راحت باش 

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند ماهته

امروز رفتم تو 16...نمیدونم چندماه میشم.... ب دکترم پیام داد گفتم برم سونو بدم یا تا غربالگری دوم ک دوهفته دیگست صبر کنم گفت برو سونو بده.... دیشب شوهرم از سرکار اومد گفتم بریم بیمارستان میلاد سونو بدم گفتم خسته ام بچه چیزیش نشده

رفتم 16 امروز

عزیزم برا تکون زوده

ان شاالله ۱۸ هفته به بعد ماهی کوچولو تو دلت میچرخه 

شبیه حالت نفخ ‌

هفته ۲۱ به بعد یه لگدهایی به کلیه هات میزنه جیغت در میاد 

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
چرا دکتر گفته بری سونو ؟!  برای هر چیزی راه به راه نرید سونو  گریه کردی دیگه اخه چه اتفا ...

مرسی عزیزمممم. از چندتا فامیلامون که تازه بچه دارشدنم پرسیدم گفتن ن بابا چیزی نیست. مامانم گفت ما قدیما اینقدر بدبختی داشتیم شماها سالم بدنیا اومدین تو گه فقط یبار گریه کردی گفت چیزی نیست.... گفت خدا نخواد چیزی نمیشه

چرا دکتر گفته بری سونو ؟!  برای هر چیزی راه به راه نرید سونو  گریه کردی دیگه اخه چه اتفا ...

منم فقط دوتا غربالگری رو سونو رفتم

حتی ۶ هفته دکترم سونو نکرد با گوشی پزشکی صدای قلبشو شنید با دست حسش کرد.

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
امروز رفتم تو 16...نمیدونم چندماه میشم.... ب دکترم پیام داد گفتم برم سونو بدم یا تا غربالگری دوم ک د ...

نترس عزیزم زوده حالا

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706