2733
2734
عنوان

گریه در بارداری

332 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها خوبین توروخدا زود جواب بدین استرس دارین.... من دیروز سر ی مسئله ای خیلی خیلی گریه کردم دیگه آخراش هق هق شده بود اصلا حالم خوب نبود ب دکترم زنگ زدم گفت برو سونو بده ولی اطرافیانم میگن نمیخواد چیزی نیست ب نظرتون رو بچم تاثیر منفی نمیذاره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوووه فدات شم اینقدر ما پدرمون دراومد تو بارداری نه بابا یچی نشده الکی نگران حباش.اما کلا حرص نخوری بهتره

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

ببین تو حاملگی بالاخره تو ۹ ماه 

همه ی ما چند بار گریه کردیم

درسته اون جنین هم غمگین میشه بهش استرس وارد میشه

ولی گریه برا همه اتفاق میفته حداقل بخاطر هورمونهای بارداری 

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
بابا من ماه ۵ هروز از گریه به هق هق می افتادم- تاثر میزاره رو روحیش ولی تو بلند مدت استرس و تنش تاث ...

ببین من هربار امضاتو میخونم میخندم😁😁😁😁😁

اون روز خالم به منو خواهرم توهین کرده 

منم همین جمله رو به خواهرم گفتم یعنی  در جواب خالم 😆خواهرمم خندید

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
من آخه الان اصلا حرکات نینیو حس نمیکنم.... قبلا ی کوچولو نبض شکمم میزد فک میکردم حرکاتسه... الان اون ...

چند ماهته

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
من آخه الان اصلا حرکات نینیو حس نمیکنم.... قبلا ی کوچولو نبض شکمم میزد فک میکردم حرکاتسه... الان اون ...

چند هفته ای؟؟؟

2706