2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من15ھفتھ و5روزمھ

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2731
2740

بچه ھآازھفتھ چندتاچندمیشھ4ماه

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
😁😁آره بابا نی نی که داری من همینجوری زدم ببینم کیا هم ماهمن هستن اگه کسی بیاد یکی دو تا که کمه

تازه چندروز پیش فهمیدم پسره.همه میگفتن زشت شدی دختره.واسش اسم انتخاب کرده بودم صداش میکردم حرف میزدم یهو گفتن پسره حالم ریخت بهم فداش بشم سلامت باشه .میخام با مامانای حامله دیگه حرف بزنم ببینم کسی مثل من بوده؟بچه ها کسی بوده جنسیت نی نی برعکس چیزی که میخواد باشه؟

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
هفته ۱۶ تا ۲۰

میسی گلم

2706