2733
2734
نمیدونم هر جا دوستان بیشتر تمایل دارن

اینجابھترھ من تل ندارم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم  لرزش با ضربه مثل نبض حس میکنم ولی فکر کنم توهمه

من ازبقیھ پرسیدم اولین حرکاتش ھمینجورھ من اکثراوقتی خسته میشم درازمیکشم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
من ازبقیھ پرسیدم اولین حرکاتش ھمینجورھ من اکثراوقتی خسته میشم درازمیکشم

جدی آخه باز شما خلفیه میگن قدامی خیلی دیر حس میکنی واسه همین من فکر میکنم توهم زدم😁

جدی آخه باز شما خلفیه میگن قدامی خیلی دیر حس میکنی واسه همین من فکر میکنم توهم زدم😁

نھ عزیزم من عمم قدامی بود17ھفتھ جوجش لگدمیپروند!!!!خخخخخخ