2752
2734

مامانم میدونست بابام آدم خوبی نیست با وجود اینکه بچه دار نمیشد کلییی دکتر رفت تا بچع دار شه

از وقتییی یادمه دعوا بوده حوری که بچه بودم از صدای دعوا میترسیدم گریه میکردم میزدن تو دهنم که گریه نکنم

بزرگ شدم هرچی گفتم مامان جداشووو من کار میکنم خرجمون و میدم.هی گفت نههه پس آبرو چی؟

یه جایی رسید بابام باعث آبروریزیمون شد مامامنم بیرونش کرد

به یک ماه نکشید تحت تاثیر حرفای مردم قرار گرفت و باز اوردش خونه

الان جوری شده هیچ آبرویی برامون نمونده با کارای بابام

هیچ کس برای خاستگاری طرف من نمیاد

انقددد آبروریزی کرده هرروز مامور دم خونمونه

خیلی خستم دیگ بریدم

منو مامانم جوری زندگی میکنیم که همه رو سرمون قسم میتورم ولی بابام...

امشی دعا کردم دیگ بخوابه پا نشه از خواب

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه توانایی داری خودت برو مستقل زندگی کن ، حداقل آرامش داری ، مادرت می مونه و ابروش که براش مهمتر از دخترشه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اگه توانایی داری خودت برو مستقل زندگی کن ، حداقل آرامش داری ، مادرت می مونه و ابروش که براش مهمتر از ...

فعلا تواناییشو ندارم متاسفانه

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستید🥺💖