2752
2734
نمیدونم هر جا دوستان بیشتر تمایل دارن

اینجابھترھ من تل ندارم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم  لرزش با ضربه مثل نبض حس میکنم ولی فکر کنم توهمه

من ازبقیھ پرسیدم اولین حرکاتش ھمینجورھ من اکثراوقتی خسته میشم درازمیکشم

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
من ازبقیھ پرسیدم اولین حرکاتش ھمینجورھ من اکثراوقتی خسته میشم درازمیکشم

جدی آخه باز شما خلفیه میگن قدامی خیلی دیر حس میکنی واسه همین من فکر میکنم توهم زدم😁

جدی آخه باز شما خلفیه میگن قدامی خیلی دیر حس میکنی واسه همین من فکر میکنم توهم زدم😁

نھ عزیزم من عمم قدامی بود17ھفتھ جوجش لگدمیپروند!!!!خخخخخخ