2733
2734
عنوان

دارم میرم قهر😂😂😂😂😂😂خدایاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 46 پست

بهتر که بری خونه بابات تکلیفتو باهاش روشن کن نباید بشینی جواب بشنوی از اون که مگه چیکار کردی همش فحش میده😐

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حالا چرا میخند

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740

۱۷سالمه تک دخترم وضع بابام خوبه ولی ننیدونم چرا گیر افتادم دس این . 

چنباریم کتک خوردم ازش ۲ساله عروسی کردم خونه هم نداره ور دل ننشم

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

تا امروز توی نی نی سایت هر کدوم بچه ها رفتن خونه باباشون ناراحت بودن ولی شما اولین نفری هستی ک خوشحالی.

خاک بر سرش با طرز صحبت کردنش 

اون تربیتی که تنش بهش داده 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
۱۷سالمه تک دخترم وضع بابام خوبه ولی ننیدونم چرا گیر افتادم دس این .  چنباریم کتک خوردم ازش ۲سا ...

چند سالشه   پیش ننش دعوا کردین

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706