2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچقدرم سخت باشه از همون کتابه دیگه..

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731

من یادمه امتحانات نهایی انقدر ک میگفتن سخت نبودبلکه منصفانه سخت بود، همش از کتاب بود،مثلا من برای فیزیک باید بجای این کتابای چرند و پرند همون سوالات پایان فصل کتاب رو قورت میدادم که ندادم و گیر افتادم، البته برای من برمیگرده به خیلی سال پیش😁ولی زمان ما هم استرس امتحانات نهایی بود

ن عزیزم اصلاحات نیست سوالاروجوری طبقه بندی میکنن که هم دانش آموزانی ک ضعیف هستن وهم متوسط وهم قوی بت ...

خب میدونم

سال اول نهایی شده اصلا نمیدونم چجوریه

مراقبمون عوض میشه

تصحیح برگه ها الکترونیکی هس 

حوزمون عوض شده

کتابا سنگینننن

دیروز با خواهرشوهرم حرف میزدم  میگفتم ریاضی اینارو بلدی میگف ن جر مبخوردم😂😂😂 میگفتم سوالات ...

همه  رفیقام اینجورین

ولی من استرسشو دارم 

باید معدل روی برگه نهاییم 18 بشه

معدل کل من 19 شه

استرسسس همه اینا رو دارم تا تیر ک کارنامم بگیرم😭😭

همه  رفیقام اینجورین ولی من استرسشو دارم  باید معدل روی برگه نهاییم 18 بشه معدل کل من 1 ...

معلم هاتون خوب تدریس نمیکنن ب درک 

برین سراغ معلم خصوصی جمع شین‌ک پولش نصف شه سوالات امتحانی رو حل کنین

معلم هاتون خوب تدریس نمیکنن ب درک  برین سراغ معلم خصوصی جمع شین‌ک پولش نصف شه سوالات امتحانی ر ...

روی درسا خیلیی مسلط نیسم

واقعا میگم خدای نکرده نتونم از پسش بر بیام

ولی معلما ک درس دادن من داخل درس دادنشون مشکلی نداشتم

2706