2737
2739
عنوان

دارم میرم قهر😂😂😂😂😂😂خدایاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 46 پست

مسخره میکنی.؟میخندی؟

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وا 

به چه امیدی قبولش کردی

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
۱۷سالمه تک دخترم وضع بابام خوبه ولی ننیدونم چرا گیر افتادم دس این .  چنباریم کتک خوردم ازش ۲سا ...

۱۷ سالته یعنی ۱۵ سالگی رفتی خونه خودت😯چ عجله ای بود حالاااااا

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
نمیگم توام اینکارو کنا ولی هرچی گفت همونارو دوباره به خودش تحویل دادم دیگه ام باهاش حرف نزدم 😑😑واس ...

متاسفانه من همیشه شرو کننده هستممم

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم
2738
۱۷سالمه تک دخترم وضع بابام خوبه ولی ننیدونم چرا گیر افتادم دس این .  چنباریم کتک خوردم ازش ۲سا ...

۱۷ سالته دو ساله ازدواج کردی یعنی ۱۵ سالگی؟؟!! واقعا پدرمادرت رو چه حسابی دختر ۱۵ سالشونو دادن به یه آدم فحاش و بددهن. میگی وضع مالی پدرت هم خوبه. این حد از بددهنی هم چیزی نیست که تو تحقیقات نشون داده نشه؟؟!! این میگم تا دخترای جوون چشم و گوششونو باز کنن شوهرکردن به چه قیمتی!!

🤔

خب قطعا این رفتار یه زمینه و یه پیش دعوایی داشته از قبل مشکلی داشتین چی بوده مشکلتون قضیه چی بوده چرا سعی نکردید درستش کنید فقط هیچی نگفتید و کاری ک گفته رو کردید. جای سکوت و غذا پختن و فلان میگفتی مشکلت چیه بیا حلش کتیم

کاش آدما تغییر نکنن.همیشه همونجور که بودن بمونن.

خیلی ساده ای مگ خونوادت پشتت نیستن برو ب بابات بگو کاراشو بمون همونجا دیگ برنگرد ادم با زیر دستشم اینجوری رفتار نمیکنه چ برسه زنش واس چی اینقد تو سری خور شدی

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706