2733
2739
عنوان

ازدواج با مرد سن بالا؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 5978 بازدید | 104 پست

من یه خاسگار داشتم موقعیتش اجتماعیش عاااالی.20سال ازم بزرگتر بود....خانواده دار خیلی پشیمونم ردش کردم....با یه نفر خوش قیافه موقعیت معمولی.8سال اختلاف سن داریم.......این دوره زمونه پول حرف اول ومیزنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

20 سال یعنی دو نسل تفاوت . هر چقدر هم مهربون باشه اولشه چون بهر حال تو جوانی و اون اصلا براش بد نیست. اما وقتی به مراد دلش برسه اونوقت خودشو نشون میده. ( یعنی تمام خصوصیاتشو) 

یه ده سال دیگم حالت ازش بهم میخوره چون نمیتونه توقعاتت رو از رابطه زن و شوهری برآورده کنه، چون خانم های جوان رو میبینی که با شوهرای جوان تو خیابون و مهمونی و پارک و مسافرت لذت میبرن تو باید فکر عصا خریدن باشی.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

یادش بخیر منم 20سالم بود.کاش ردش نمی‌کردم..البته من خودمم سنگین و پخته بودم.....بچه مچه‌نبودم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731
من تجربه دارم بهتر می‌توانم راهنمایی کنم یا کسی که نداره?😶

با کمال احترام عزیزم برای شما

ولی حرفتون رو قبول ندارم 

مگر طرف ازدواج چندمش باشه که قصدش خوشگذرانی باشه آره 

یا پولدار نباشه که حداقل خودم تو آسایش و رفاه کامل نباشم آره

در غیر این دوصورت نظرم با نظر شما متفاوت هست عزیزم

کی میگه یهومیشکنن😐 والا من یه شوهرعمه دارم سنش بالای 60میشه ولی ازوقتی چش واکردم همونه بزنم به تخته ...

تو توی رختخواب عمه تی؟ همه هم یه بنیه ندارن

من دارم یه چیز روتینش رو میگم

من یه مرد بداخلاق جووون رو به یه پیرمرد ترجیح میدم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2740

البته اینم بگما عموپورنگ استثناس..همه ک اونقد خوب نمیمونن😂 بنظرشخص من..ازدواج بامردسن بالا اولش خوبه بعدا توقعات بالامیره..چه ازنظر بفول دوستان حوصله..بچه..تمایلات جنسی..وچه ازنظر اینکه بیرون که درمیادادم بقیه نگاهاشون اینه که طرف پدرشه نه شوهرش ااین چیزاشم باید درنظرگرفت

خدایاشکرت
یادش بخیر منم 20سالم بود.کاش ردش نمی‌کردم..البته من خودمم سنگین و پخته بودم.....بچه مچه‌نبودم

قبول کرده بودی زود میفتاد میمرد باقی عمرتو دست تنها باید بچه بزرگ پیکردی رابطه ی جنسی هم کلا منتفیه وای افتضاحه با اینکه ۱۶ سال اختلاف دارم با نامزدم و خیلی خفته و خسته و پیره و اصلا عشق حالیش نیست ولی خیلی خیلی بهتره تا بیست سال بعدشم نامزد من فوق العاده ثروتمنده وگرنه عمرا قبول میکردم عمرااااا

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
منو شوهرم هنش9سال تفاوت سن داریم و همو درک نمیکنیم انگار ازدودنیا متفاوت بعدشما میخوای با کسی که20س ...

عزیز من تو دوران آشنایی هستم ایشون هشت سال و سه ماه ازم بزرگتره..من 28 سالم هست..میتونی راهنماییم کنی خواهر جون

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
2706