2752
2734
عنوان

ازدواج با مرد سن بالا؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 6014 بازدید | 104 پست

ازدواج با تفاوت سنی بالا فقط بخاطر پول هست وبس 

هرکی ادم این کار هست بسم الله

ولی خواهشا الکی توجیح نکنین ک سن یه  عددو...

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرق داره ..ب ادمش هست

تو کتم نمیرع اصلا

بایه مرد20سااااال بزرگتر

از دوقرن متفاوت دو دیدگاهه متفاوت

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
عزیزم باید ببینی سطح هیجانات و عواطفتون بهم میخوره یانه ؟ منو همسرم 14 سال هست تفاوت سنیمون اما خدار ...

۱۴ سال کجا بیست سال کجا  خیلی فرقشه خییییلیییییی

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
 استارتر اتفاقاً جوونه و بیست سال کوچیکتره 

میدونم عزیزم منظورم اینه که الان با عصا نیست که 

دوما قرار نیست اون پیر بشه من جوون بمونم

البته اینارو در جواب کاربری میگم که گفت حاضری پیرمرد رو با عصا انتخاب کنی

عمو پورنگ زن نداره تازه مردای اینجوری یهو میشکنن ازهمسن و سالاشون پیرتر میشن

کی میگه یهومیشکنن😐 والا من یه شوهرعمه دارم سنش بالای 60میشه ولی ازوقتی چش واکردم همونه بزنم به تخته فردانفله نشه یوقت😂😂

خدایاشکرت
۱۴ سال کجا بیست سال کجا  خیلی فرقشه خییییلیییییی

نمیدونن گفتم شاید بتونم راهنماییش کنم❤ . 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
قرن نه خواهر دو دهه😂😂

خب حالا😂😂😂😂😂

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
منو شوهرم هنش9سال تفاوت سن داریم و همو درک نمیکنیم انگار ازدودنیا متفاوت بعدشما میخوای با کسی که20س ...

والا مال من ۷سال و نیم بزرگتره 

همش خوابه حوصله نداره باهام بازی نمیکنه میریم بیرون شب بعدش میاییم پخش زمین میشه کمرش درد میکنه پاش درد میکنه 

شهربازی میریم میگه با بچه های اونجا بازی کن 

هرجا میرم اصلا انرژی نداره منم دلم خیلی میخوادش خیلی هم دوسش دارم اما مثلا تازه عروس دامادیم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706