2737
2734
عنوان

ازدواج با مرد سن بالا؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 5955 بازدید | 104 پست
تو توی رختخواب عمه تی؟ همه هم یه بنیه ندارن من دارم یه چیز روتینش رو میگم من یه مرد بداخلاق جووون ...

متاسفم برای ادب وفرهنگت!!!میتونستی محترمانه نظربدی ولی خب لحن هرکسی نشون میده که چجورشخصیتی داره😒 

خدایاشکرت
قبول کرده بودی زود میفتاد میمرد باقی عمرتو دست تنها باید بچه بزرگ پیکردی رابطه ی جنسی هم کلا منتفیه ...

همون عزیزم...پول حرف اول زندگیه.....چون بی پولی عشق و از یاد میبره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰ سالمه عزیزم

ای وااااااییییی

تو که انقدر شوهر دوست داری نکنی اینکاروها 

بیست سالته هول شوهر برداشتی ده سال دیگه ۳۰سالت میشه ۳۰برابر الان شوهر لازم داری اونوقت اون ۵۰سالشه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
۲۰ سالمه عزیزم

گلم سنت کمه،اینو درنظر بگیر شخصیکه میخوای باهاش ازدواج کنی قرار تا آخر عمر باهاش باشی،اگر پولش رو از دست داد،اگر توانش رو از دست داد باز هم با تمام وجود میتونی کنارش باشی یا نه؟

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2728
نه!من با یکی ده سال از خودم بزرگتر بود عقد کردم سر دوماه پشیمون شدم و طلاق گرفتم.نکن اینکارو

عزیز من در دوران آشنایی هستم ایشون هشت سال و سه ماه ازم بزرگتره..میشه لطفا راهنماییم کنی...خودم 28 سالمه

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
وای یا خداااا😱😱😱😱

اگه موقعیتش معمولیه یا در جد زمینو خونه و ماشینه اصلا قبول نکن  صددرصد پشیمون میشی  اگه ماهی دویست سیصد ملیون درامد داره قبول کن 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
عزیز من در دوران آشنایی هستم ایشون هشت سال و سه ماه ازم بزرگتره..میشه لطفا راهنماییم کنی...خودم 28 س ...

موفق لاشی ولی تا خوب نشناختیش عقد نکن.اول آروم و سر بزیر و چشم هر چی تو بگی بعد کم کم خودشونو نشون میدن.مردای مجرد سن بالا خیلی سیاست دارن حواست باشه.من بعد طلاقم تا ۵ سال بعدش ازدواج نکردم و ب۵دش هم با یه پسر ۳ سال از خودم کوچیکتر ازدواج کردم

2740
متاسفم برای ادب وفرهنگت!!!میتونستی محترمانه نظربدی ولی خب لحن هرکسی نشون میده که چجورشخصیتی داره😒&n ...

به شما ربطی نداره

جووونه خامه نیاز به ضربه داره به خودش بیاد

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

[QUOTE=99768033]موفق لاشی ولی تا خوب نشناختیش عقد نکن.اول آروم و سر بزیر و چشم هر چی تو بگی بعد کم کم خودشونو نشون م ...[/QUOT

قربونت ممنونم...عزیز ب نظرت این فاصله سنی زیاده؟

میدونی اتفاقا اروم و چشم گفتنه😁منتها خیلی صادقه حتی اگه ب ضررش باشه

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
میدونم عزیزم منظورم اینه که الان با عصا نیست که  دوما قرار نیست اون پیر بشه من جوون بمونم الب ...

خومنم چون با نظر اون کاربر موافق بودم اینجور گفتم

ان شاءالله توی زندگیتون خوشبخت باشین😊

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706