2733
2739
عنوان

تجربیات از علایم اولیه بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 38488 بازدید | 170 پست
چراااااااااااااااااااااااااااا    

چون هنوز عروسی نگرفتیم و شرایطش هم نبود که بگیریم.شوهرم هم بچه نمیخواست میگفت من مشهدم پیشت نیستم که مراقب تو و بچمون باشم.دوست دارم یه وقتی بچه دار بشیم که بتونم خودم ازت مراقبت کنم.اینطوری برای خودتم سخته.باید تنها باشی.بعدشم من بدنم ضعیف بود.چون قصد بارداری نداشتم نرفته بودم دکتر برای کمبود ویتامین های بدنم دارو مصرف کنم.هم کم خون بودم.اشتهام هم که کم شده بود خیلی داغون شدم.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون هنوز عروسی نگرفتیم و شرایطش هم نبود که بگیریم.شوهرم هم بچه نمیخواست میگفت من مشهدم پیشت نیستم که ...

آخی عزیزم ببخشید قصد فضولی نداشتم فکر کردم شاید مثله مال من قلب نداشته که پرسیدم چرا نمیدونستم شخصیه در هرصورت برات بهترین هارو میخوام و امیدوارم زودتر شرایط زندگیت بهت رو بهتر و بهتر شه

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم
2742
آخی عزیزم ببخشید قصد فضولی نداشتم فکر کردم شاید مثله مال من قلب نداشته که پرسیدم چرا نمیدونستم شخصیه ...

نه عزیزم این چ حرفیه.دیگه مشکل مشکله.وقتی نخواد بشه به هر بهانه ای نمیشه.من رفته بودم کلاه بخرم برای خودم برای اونم خریدم.کلاهش نوزادی بود.اینقد نازه.الان نگاش میکنم یه جوری میشم.خواهر شوهرمم با من حامله شد.دارم فکر میکنم بچش بدنیا بیاد هروقت نگاش کنم یادم میاد منم میتونستم یه بچه ی اینقدری داشته باشم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
نه عزیزم این چ حرفیه.دیگه مشکل مشکله.وقتی نخواد بشه به هر بهانه ای نمیشه.من رفته بودم کلاه بخرم برای ...

قربونت برم همه چی درست میشه بسپار بخدا اون از همه آگاهتره شاید بزرگ میشد و خدایی نکرده نااهل ما نمیدونیم خدا آگاهتره و ان شاالله شرایطتون طوری بشه که زودتر همه چی اوکی شه و باز باردار شی هیچوقت غصه نخور خدا حواسش به هممون هست

قربونت برم همه چی درست میشه بسپار بخدا اون از همه آگاهتره شاید بزرگ میشد و خدایی نکرده نااهل ما نمید ...

مرسی عزیزم.ما گناه کردیم و تاوانش رو هم دیدیم.همون روزی که سقط کردیم شوهرم دوبار تصادف کرد.یک تومن دادیم برای سقط. شوهرم بهم نگفت که غصه نخورم ولی معلوم نیست چقدر هم همون روز خسارت داد.دعا کن خدا مارو ببخشه و اگه دفعه ی بعد خواست بهمون بچه بده سالم باشه و تقاص پس ندیم.خیلی میترسم از اینکه این بچه رو سقط کردیم بعدی خدایی نکرده نا سالم باشه 

2738
یا اینکه اصلن خدا بهمون دیگه بچه نده

خدایی که من میشناسم خیلی رعوف تر از این حرفاس همش به چیزای خوب فکر کن بجاش گاهی به بچه های محک یه کمک جزئی کن خدا هیچوقت در خونشو کامل به روی بندش نمیبنده میتونی با این کار و کمک به بچه های نیازمند سرطانی از خدا مغفرت و آمرزش بخواهی و با وسعت کرمش مطمئن باش ناامیدت نمیکنه،بهش اعتماد کن    

خدایی که من میشناسم خیلی رعوف تر از این حرفاس همش به چیزای خوب فکر کن بجاش گاهی به بچه های محک یه کم ...

من از خودم در امد یا پس اندازی ندارم.شوهرمم تو این باغا نیست اصلا.

من از خودم در امد یا پس اندازی ندارم.شوهرمم تو این باغا نیست اصلا.

از پول تو جیبیایی که بهت میده خیلی کم پس انداز کن جمع شد بده یا خودت فکر کن هرکار خیر دیگه ای که به نظرت میرسه انجام بده عزیزم حتما نباید مالی باشه همینکه با حرفات دله یه عده رو امروز شاد کردی و امید دادی بهشون خودش خیره همینکه تجربیاتت رو به ما هم منتقل کردی خیره نگران نباش

از پول تو جیبیایی که بهت میده خیلی کم پس انداز کن جمع شد بده یا خودت فکر کن هرکار خیر دیگه ای که به ...

مرسی عزیز دلم.قربونت برم من

2706