2752
2734
عنوان

تجربیات از علایم اولیه بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 38533 بازدید | 170 پست

الان واسه علايم زوده

من نزديك پريود سينه هام تير ميكشيد و نوكش درد ميكرد خيلي بيشتراز هميشه تخمدان هام تير ميكشيد و زير دلم سمت چپ تير ميكشيد كه نينيم همون ور بود 

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
یبوست که همیشه دارم نه نزدیک پری نیستم میگم که روز17 سیکلم و سه روز از تخمک گذاری و نزدیکی گذشته کمر ...

99 درصد بارداری

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پس چطوری میخوای نه ماه بارداری رو تحمل کنی😁😁😁😍حتما میگی هفت ماهه دنیاش بیارن😅

نهههههههههه چون یبار ضربه خوردم فقط بگن حامله ای و قلب داره و سالمه از 9ماه بارداریم لذت میبرم همین اولش مضطربم کرده چون دکترم خیلی اذیتم کرد و یک سال میشه چشم انتظارم  

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم
نهههههههههه چون یبار ضربه خوردم فقط بگن حامله ای و قلب داره و سالمه از 9ماه بارداریم لذت میبرم همین ...

اضطراب بدترین چیز ممکنه،اصلا نگران نباش بسپار به همونوخدای رئوفی که گفتی

منظورم سه ماه بود   بعد یه سوال دور هاله سی‌نت گرنگ شده یا نه منم علاعم شما رو داشتم درد سینه تورم درد خفیف کمر  بچتم  80 درصد پسره

منظورم سه ماه بود     بعد یه سوال دور هاله سی‌نت گرنگ شده یا نه منم علاعم شما رو داشتم درد ...

سه ماه که هیچ من تا 5ماهم نمیگم به هیچکس!! سرکارم پاشدم رفتم دستشویی سینه هامو دیدم  نه رنگش فعلا همونه اما خیلی سفت شده دردشم کمی بیشتر.حالا خدا بده شاکرم اما چرا پسر؟؟برای شما چی شد؟؟

هرچی دیتر بگی بهتر 5 ماه ک عالیه جاداره تا 6 هم نگو🤭🤭🤭چون روز  نزدیکی روز تخمک گذاری بود احتمالا پسر بودن خیلی زیاده ار با ارضا زن همراه باشه احتمالا بالاتر هم میره  البته شما دو روز قبل هم نزدیکی داشتی  ک شایدم اون زودتر بگیره  اون درد زیر شکمت هم برای لانه گزینیه

یه عکس بچه خوشکل سرچ کن هلو روغن زیتون گلابی خربزه زیاد بخور  به عکسه همش نگاه کن برو تو برش باورت شه بچت این میشه 😁😁😁

یه عکس بچه خوشکل سرچ کن هلو روغن زیتون گلابی خربزه زیاد بخور  به عکسه همش نگاه کن برو تو برش با ...

عکس پروفایلمو انقد نگاه میکنم که نگو این بچمه باورم شده  خیلی مغز و میوه و کنجد و... میخورم و به مامانم گفتم هلو فریز کنه که تو پاییزو زمستونم بخورم خخخ خیلی هم اشتهام باز شده همش گشنمه البته اول میخوام که خدا بهم بده اما بعدش ازش خواهش میکنم اون اسپرم قدیمیه که دو رروز قبلش حضور محترمش تو رحمم بوده بگیره که دختر شه  

سلام انشالله که بارداری عزیزم و علایم بارداریم داری مثبت فک کن منم الان ۱۷سیکلمم ودورم ۴۰روزه نامنظمه چون پلی کیستیکم بارداربودی بهم خبر بده 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️