2733
2739
عنوان

تجربیات از علایم اولیه بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 38488 بازدید | 170 پست
خدا از دهنت بشنوه خواهر سرگیجه و تهوع امونم بریده تا حالا سابقه نداشت عقب بندازم همش سه روز جلو میاف ...

بی بی چک هیچوقت مطمعن نیست.مطمعن باش بارداری برو بتا بده.من روز موعدم رفتم بتا دادم.بتام ۲۴۰۰ بود

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
سلام ببخشید یه سوال من همه این علائمارو دارم به اضافه این که سینه هامم حساس شدن و ۴روز از موعدم میگذ ...

بارداری دیگه.حالت تهوع یا سرگیجه نداری؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببخشید یه سوال من همه این علائمارو دارم به اضافه این که سینه هامم حساس شدن و ۴روز از موعدم میگذ ...

البته من نمیتونم نظر طقعی بدم.در مورد من فرق میکرد چون من هیچوقت پریودیم تاخیر نداشت.تخمدان نبود که لامصب کرنومتر بود ماشالا.تازه همیشه پنج شیش روز هم از موعدم زودتر پریود میشدم.ینی به موعد دوره ی قبلم که رسید و پریود نشدم مطمعن بودم باردارم.این علائم رو هم داشتم.ولی قبلش فکر میکردم شاید از این باشه که میخوام پریود شم.رفتم بتا دادم مثبت بود

2742
البته من نمیتونم نظر طقعی بدم.در مورد من فرق میکرد چون من هیچوقت پریودیم تاخیر نداشت.تخمدان نبود که ...

آره منم عقب نمینداختم هیچوقت حالا نه پری میاد که راحت شم نه بی بی چکم مثبت میشه

درواقع من اگه یه آرزو داشته باشم اونم تویی😍
یبوست که همیشه دارم نه نزدیک پری نیستم میگم که روز17 سیکلم و سه روز از تخمک گذاری و نزدیکی گذشته کمر ...

احتمالش زیاده عزیزم.من ناخواسته حامله شدم برای همین از تخمک گذاری و اینایی که میگی سرم نمیشه.ولی میدونم که اسپرم پنج روز میتونه زنده بمونه و اگه تخمک توی اون زمان بهش برسه حامله میشی.من حدودا یک هفته تا ده روز فکر کنم بعد از پریودیم نزدیکی داشتیم که باردار شدم

من ۲۲ موعدمه درحال اقدامم دوروز تخمدونم درد میکرد دیشب تاحالاهم نوک سینم حساسه خدا میشه باردارباشم م ...

ایشالا که باشه.ولی علائم اوایل حاملگی مثه وقتیه که موعدت نزدیکه و میخوای پریود بشی.طوریکه من فکرشم نمیکردم باردار باشم.برای همین مطمعن ترین راه همون آزمایشه با اینا خیلی نمیشه دلتو خوش کنی

2738
حالت تهوع نه ولی سرگیجه دیروز تاحالا دارم

پس تو هم مثه من کم خونی.منم امپول زدم روز چهارشنبه و قرص آهن میخورم

ایشالا که باشه.ولی علائم اوایل حاملگی مثه وقتیه که موعدت نزدیکه و میخوای پریود بشی.طوریکه من فکرشم ن ...

اره توکل بخدا تا۲۲ وقت دارم

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید 
احتمالش زیاده عزیزم.من ناخواسته حامله شدم برای همین از تخمک گذاری و اینایی که میگی سرم نمیشه.ولی مید ...

حکمت خدارو میبینی یکی ناخواسته باردار میشه یکی هر چی میدوئه به سراب میرسه عزیزم خدا برات نگه داره قدر این نعمت رو بدون و بمونید برای هم برای منم دعا کن  

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم
آره منم عقب نمینداختم هیچوقت حالا نه پری میاد که راحت شم نه بی بی چکم مثبت میشه

پس شک نکن که بارداری.منم درد زیاد داشتم و چون انتظار نداشتم که باردار باشم فکر میکردم میخوام پریود شم.اینقد درداش شبیه پریودیه.اگه سابقه نداره عقب بندازی و حالا موعدت رد شده ایشالا بارداری

حکمت خدارو میبینی یکی ناخواسته باردار میشه یکی هر چی میدوئه به سراب میرسه عزیزم خدا برات نگه داره قد ...

سقط کردم من روز شنبه ی هفته ی پیش.

2706