2733
2734
عنوان

واکسن دوماهگی

86 بازدید | 9 پست

سلام. فردا دخترم دو ماهه میشه و باید واکسن دوماهگیش رو بزنم... خیلی میترسم و نگرانم... دخترم خیلی غرغر میکنه و گریه اصلا نمیخوابه عمیق و رو ما میزارم بخوابه و وقتی بزارم زمین پامیشه... میترسم واکسن بزنم تو یه جیغ باشه و تب بکنه شدید و گریه زیاد بکنه....!!!!  

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%
3
0
0%
4
0
0%

وایییی مال ما که پدرمون رو درامد

اینقدر اذیت شد😢😢😢😢😢😢باهرگریه اش منم باهاش گریه میکردم

همه شب رو بیدار بودم این بچه هم پابه پای من بیدار بود😢😢😢😢😢😢😢

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

نیم ساعت قبل از اینکه ببرینش اندازه وزنش قطره استامینوفن بهش بدین با قطره چکون بعدم که آوردینش خونه سریع روغن گوسفند بمالین رو جای واکسن درد نمیگیره و سفتم نمیشه گرم بگیرین برا تبشم که اگر تب داشت ۴ ساعت یکبار اگر نداشت تا فرداش ۶ ساعت یکبار استامینوفن بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منظورتون روغن زرد هست؟؟؟؟؟چجوری گرم بگیرم؟

نه عزیزم روغن گوسفند زردا که روغن گاوه

برا گرمگیری یه پارچه یا روسری هر چیزی با اتو گرمش کنین بذارین روپاش با یه پارچه دیگه ببندین و شلوارشو پاش کنین

2738
نه عزیزم روغن گوسفند زردا که روغن گاوه برا گرمگیری یه پارچه یا روسری هر چیزی با اتو گرمش کنین بذاری ...

من این روغن رو نفهمیدم😂یعنی سرد نکنم؟؟؟؟میگن روز اول کمپرس سرد بزاریم؟؟؟