2752
2734

مثلا دیشب یه دورهمی با دوستام داشتیم کافه بعد یکی دوستام دوستشو آورده بود من خیلی سریع باهاش صمیمی شدم و متاسفانه هر چی ازم میپرسند جوابشو میدم و

از ریز زندگیمم گاهی اوقات متاسفانه میگم الان متوجه شدم خیلی چشم زخم وجود داره من نباید آنقدر بی پروا از همه چی خوشیام به بقیه بگم و یا بیشتر مواقع صمیمی نشم نمیدونم چرا اینجوریم بعدش اومدم خونه حس خیلی بدی بهم دست داد اینکه اگه چشم کنند زندگیمو چکار کنم آخه اونا دایم مینالیدن که بچه و زندگی مارو خار کرده به هیچی نمی‌رسیم بهم گفتن تو چرا بچه نمیاری یا از شوهر و زندگیم میپرسند منم صادقانه جواب میدم چون خداروشکر راضیم از همه چی ولی الان حس بدی دارم میخام مرموز بشم و دیگه هیچی نگم از زندگیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم متاسفانه همین اخلاق گند رودارم😔

من بیشتر چون یه رفیق فاب صمیمی داشتم دایم بهم حسودی میکرد و تو فکر خراب کردن زندگیم بود ولش کردم دیگه از اون موقع همش حس تنهایی میکنم باوجودیکه شوهرم مثل رفیق باهامه برا همون فکر کنم اینجوری شدم نمیدونم چرا آنقدر خنگم 

برعکس منم اصلا نمیتونم با کسی صمیمی شم میگم میخندم ولی صمیمی نمیشم فقط از بچگی یدونه رفیق فوق صمیمی ...

خوشبحالت من خیلی ساده هستم بعدش حس بدی میگیرم می‌دونی منم یه زمانی رفیق فاب داشتم ولی بهم خیانت کرد دایم میخواست منو بدبخت کنه ولش کردم از اون موقع با همه دوستم ولی انگار با هیچ کسم دوست نیستم 

من بیشتر چون یه رفیق فاب صمیمی داشتم دایم بهم حسودی میکرد و تو فکر خراب کردن زندگیم بود ولش کردم دیگ ...

اصلا ناراحت این نباش که ی فرد حسود از زندگیت انداختی بیرون این اشخاص انرژی منفیشون باعث گره تو زندگی میشه.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
خوشبحالت من خیلی ساده هستم بعدش حس بدی میگیرم می‌دونی منم یه زمانی رفیق فاب داشتم ولی بهم خیانت کرد ...

چند بار که سعی کنی جلوی خودتو بگیری و مختصر جواب بدی دیگه عادت میکنی

ضد اجتماع بودن خوب نیست ولی صمیمیت زیادم تو این زمانه اشتباه محضه الان تشخیص دوست از دشمن کار سختیه

اصلا ناراحت این نباش که ی فرد حسود از زندگیت انداختی بیرون این اشخاص انرژی منفیشون باعث گره تو زندگی ...

اره بخدا دایم بهم می‌گفت تو یه کارمندی با حقوق کم رفتی سریع شوهر کردی از عشق و حال خودتو محروم کردی من میرم خارج هی وایب بر بهم میداد حذفش کردم الان همون چند بار بهم زنگ زد که چرا ولم کردی دعا کن ازدواج کنم گفتم باشه ولی دیگه حذفه

چند بار که سعی کنی جلوی خودتو بگیری و مختصر جواب بدی دیگه عادت میکنی ضد اجتماع بودن خوب نیست ولی صم ...

اره با یه همکارم صمیمی شدم دایم بهم میگه لیاقت این شوهر تو نداری همش میگه من خوبم خودشو با من مقایسه می‌کنه یبار با اونو شوهرش رفتیم جایی وسط راه شوهرش سرش داد زد من تعجب کردم هیچی نگفتم از همون موقع ببعد دایم میگه من خوبم سرم ولی شوهر تو سرت از تویه فهمیدم نباید باهاش صمیمی میشدم