2733
2734

بس تایپیک های خیانت و ناله و دعوا دیدیم افسرده شدیم بابا بیایید با یه عکس، یه نوشته، یه دعا، یه بین شعر حس خوب به هم انتقال بدیم 😍😍🌹انشالله هرکی وارد این تایپیک میشه غم نبینه هیچوقت ❤️🙏

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

😍😍😍 امن ترین تکیه گاه 

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
چطور؟

ظهر تو یه تاپیک عکس، برای اولین بار شات شخصی گذاشتم... اصلن دقت نکردم که شماره آشنا افتاده... واقعن استرس بدی بهم وارد شد و قبول دارم که سهل انگاری از من بوده و باید بیشتر دقت میکردم اما دیگه چشمم ترسید بابت هر نوع عکسی. 

بابام، مسئولِ مسئولیتام نیست...:/
2706