2733
2739
عنوان

کیا مث من تنهان شوهراشون نمیذاره جایی برن

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 48 پست
کمم باشه خوبه.من بلدم خواستی کمکت میکنم عزیزم

میشه یه مثال کوچیک بزنی از بورس؟

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه کارای هنري دستی انجام بدین ، مثل آینه کاری ، نقطه کاری و.... اگه هم بلد نيستين با یه سرچ ساد ...

اتفاقا بهش گفتم یه بار 

گفت بشین خونتو تمیز کن نمیخواد کاری کنی 

خیلی رو مخه 

یه جورایی پیشرفتمو نمیتونه ببینه 

از خونه نمیذاره برم بیرون ک نکنه چیزی ببینم یاد بگیرم 

قبلا یه همسایه داشتیم تو اپارتمانمون همسن خودم بود فقط دو بار رفتم خونش و یه بار اومد خونم 

تو همین مدت روز ولن تاین شوهرش واسش کادو دستبند طلا و گل خریده بود شوهرم همینو فهمید دیگه باهاش کات کردم نه گذاشت برم نه گذاشت بیام تا خونمونو عوض کردیم

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2728
2738
اتفاقا بهش گفتم یه بار  گفت بشین خونتو تمیز کن نمیخواد کاری کنی  خیلی رو مخه  یه ج ...

😭😱😥 به نظرم برای ادامه و دوام زندگيتون به همراه شوهرتون به مشاور مراجعه کنید ، اگه هم قبول نکرد یه فرد معتمد مثل مادر یا هر کسی که میتونه روش اثر بذاره رو بیارید خونه تون تا باهاش صحبت کنه .

خدا بهتون صبر بده .

😭😱😥 به نظرم برای ادامه و دوام زندگيتون به همراه شوهرتون به مشاور مراجعه کنید ، اگه هم قبول نکرد ی ...

رفتم مشاور گفت باید روان درمانی بشه خانوادم از یه سری چیزا خبر دارن 

یعنی راضین به جدایی 

ولی خانوادم کلا طلاقو خیلی بد میدونن خیلی

تا حالا هیج کس تو فامیلامون جدا نشده 😭😭😭

رفتم مشاور گفت باید روان درمانی بشه خانوادم از یه سری چیزا خبر دارن  یعنی راضین به جدایی  ...

پس باید تلاش کنید تا روان درمانی اثرگذار باشه، با خودش هم صحبت کنید و بگین اگه دوستم داری و دلت میخواد ادامه بدیم بیا خودمون و اصلاح کنیم ( یادتون باشه تاکید نکنید که فقط خودش مشکل داره ، اینجوری بیشتر گارد میگیره ). در غیر این صورت باید تحمل کنید ...😞😞