2733
2739

من تو شهر غریبم کسی رو ندارم 

صب تا شب شوهرم سر کاره وقتیم میاد حوصله نداره و خستس 

منم با وجودی ک ازین حرکت متنفرم مجبورم روزمو با فیلمو گوشی پر کنم 

شوهرم اجازه بیرون رفتن و سر کار رفتن و ادامه تحصیل بهم نمیده 

امروز حالم دیگه از خودم به هم خورد 😭😭😭

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

منم همینطورم

یعنی هیچ جا نمیرمااااا هییییچ جا😑

فقط خونه باباهامون که دوره و با شوهرم میرم

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همینطورم یعنی هیچ جا نمیرمااااا هییییچ جا😑 فقط خونه باباهامون که دوره و با شوهرم میرم

چکار میکنی  تو خونه ؟ چند سالته 

حس میکنم افسرده شدم

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
کلاسم نمیذاره بری؟؟ خودتو با کلاسی که دوس داری و نزدیکه مشغول کن

هیجا مدام بهونه میاره ک پول ندارم 

فقط هفته ای دوبار استخر میرم صبا ولی بقیش چی ؟

2738
منمممم😭 درس خوندم نشستم خونه، منم حای غریبی زندگی میکنم، اجازه ندارم تنها جایی برم😞

دقیقا 

همه تلاشمون تو دانشگاه و شبا تا صب بیدار موندمم واسه درس کاملا بی نتیجه مونده 

خیلی سر خورده شدم خیلی

چکار میکنی  تو خونه ؟ چند سالته  حس میکنم افسرده شدم

هیچی فقط صبح تا شب با تبلتم نت گردی میکنم گاهی تلویزیون میبینم البته حیاط و باغچه داریم، عصرا هم میرم سبزیا رو آب میدم، کارای خونه...هیچی دیگه همین. توچی؟ فک نکنم اندازه من بهت سختگیری بشه ،شاید حداقل یه پارکی جایی میری اره؟

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

خب نميذاره شما بري بیرون ، ولی اگه تونستی و توان مالی خوبی داری مربی خصوصی بگیر بیاد خونه تون که حوصله اتم سر نره ، مثلا میتونی زبان ، نقاشی یا هر چیزی که دوست داری و دنبال کني .

هیجا مدام بهونه میاره ک پول ندارم  فقط هفته ای دوبار استخر میرم صبا ولی بقیش چی ؟

بچه داری؟؟

منم وضعیتم مثل توعه 

یه کلاس ثبت نام کردم تنها نمیرم یا شوهرم میبره میاره یا مادرشوهرم

میگن بعد بچه درست میشن درسته؟؟

من ک هرجابخوام میتونم برم ولی خودم نمیرم هرجابخوام برم خودش باهام میاد

شوهر من بازاریه صب میره شب میاد اصلا نیس بعضی شبا ک میبینه بهونه میگیرم ته تهش میبره منو همین دورو بر یه شام میخوریم برمیگردیم 

بعد منت میذاره سرم چی کم گذاشتم

نه تفریحی نه سفر هیجی..