2737
2739
عنوان

کیا مث من تنهان شوهراشون نمیذاره جایی برن

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 48 پست
دقیقا  همه تلاشمون تو دانشگاه و شبا تا صب بیدار موندمم واسه درس کاملا بی نتیجه مونده  خی ...

واقعا بده من دلم لک زده واسه مامان و بابام ولی ازم دورن

شوهر من میذاره  تنها برم بیرون ولی بخاطر حرف اطرافیان گفته جایی تنهایی نرو

غربت واقعا سخته😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی فقط صبح تا شب با تبلتم نت گردی میکنم گاهی تلویزیون میبینم البته حیاط و باغچه داریم، عصرا هم میر ...

نه بابا باز خوبه تو یه حیاط داری ک سرتو باهاش گرم کنی 

من صب تا شب تو یه خونه ۸۵ متری نشستم یا سریال میبینم یا با گوشیم ور میرم 

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
شوهر من بازاریه صب میره شب میاد اصلا نیس بعضی شبا ک میبینه بهونه میگیرم ته تهش میبره منو همین دورو ب ...

اگه پس اندازی داری بروبورس سهام خریدوفروش کن هم هیجان داره هم سرگرمی هم توخونه ام میتونی 

2728
خب نميذاره شما بري بیرون ، ولی اگه تونستی و توان مالی خوبی داری مربی خصوصی بگیر بیاد خونه تون که حوص ...

شوهرم توان مالی داره ولی خسیسه مدام میگه ندارم

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

مردا با این سختگیريها بدترین ضربه رو اول به خودشون و همسرشون و بعد هم به زندگيشون وارد می کنن ، چون از عمق فاجعه آگاهی ندارن ، فکر می کنن با حبس کردن زن توی خونه زندگیشون حفظ میشه در حالی که سخت در اشتباهن 😞

بچه داری؟؟ منم وضعیتم مثل توعه  یه کلاس ثبت نام کردم تنها نمیرم یا شوهرم میبره میاره یا مادرش ...

نه بچه ندارم 

خودم افسرده شدم نمیخوام تو غربت یه بچه دیگرو بیارم مث خودم بشه 

فک نمیکنم درست بشه نهایتش اینه ک به خاطر بچه بخوای بری تا پارک بیای با کلی استرس ک نکنه بچه دماغش خون بیاد

2740
نه بابا باز خوبه تو یه حیاط داری ک سرتو باهاش گرم کنی  من صب تا شب تو یه خونه ۸۵ متری نشستم یا ...

از تو هم استخر رفتنت خوبه هفته ای دوبار خوشبحالت😭

😄

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
اگه پس اندازی داری بروبورس سهام خریدوفروش کن هم هیجان داره هم سرگرمی هم توخونه ام میتونی 

از بورس هیچی سر در نمیارم‌

پس انداز دارم ولی زیتاد نیس 

مردا با این سختگیريها بدترین ضربه رو اول به خودشون و همسرشون و بعد هم به زندگيشون وارد می کنن ، چون ...

دقیقا 😭

از تو هم استخر رفتنت خوبه هفته ای دوبار خوشبحالت😭 😄

اره هفته ای دوبار میرم استخر اونم به زور اونم تو این دو ماهخ اخیر ..

اخه من از بچگی همش میرفتم استخر و عاشق شنا بودم 

الان ۶ ساله ازدواج کردیم اجازه نمیداد تا سر کوچه برم اخر قاطی کردم دو ماه پیش ک طلاق میگیرم ازت .. 

استخر سرکوچمون هفته ای دوبار اوانس داده ک میتونم برم 😏

شوهرم توان مالی داره ولی خسیسه مدام میگه ندارم

تو خونه کارای هنري دستی انجام بدین ، مثل آینه کاری ، نقطه کاری و.... اگه هم بلد نيستين با یه سرچ ساده تو آپارات می تونید یاد بگیرید ، مطمئن باشید . بعد از شوهرتون بخوايد تا مواد اولیه رو براتون خریداری کنه یا اجازه بده خودتون خریداری کنید، اصلا هم جای نگرانی نیست چون می تونید کارای هنريتون رو بفروشید و درآمد زايي کنید، اینطوری احتمالا شوهرتون هم موافقت میکنه .