2733
2739
عنوان

کیا شوهراشون جلوشون نمیرقصه

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا نمیتونم درک کنم بازم رقص انقدر مهم نیست که بشینی گریه کنی بزار بری زیر سقف میفهمی زندگی چیه& ...

شاید درست میگید 

ما همین الانم کلی مشکلات داریم

ولی دوست دارم برا فانتزیام ارزش بزاره

دوست دارم باهم برقصیم 

هر چند زشت 

یا از روی کلیپا یاد بگیریم باهم

وااای چقد سخت منم اوایل از عکس خوشش نمیومد ولی اون قد اصرار کردم که براش عادی شده

شوهرمم زیاد خوشش نمیومد من متوجه شده بودم دوس نداره جلو مامان و خواهرش عکس دو نفره بگیرم ولی تنهایی میگریم .دوس داره

2731
آخه چرا اینجوری میگید  بالاخره تفکرا و فانتزی باهم فرق داره من واقعا دلم میخواد تو خلوتم با ه ...

هیچ کدوم مقصر نیستید عزیزم چون هر کس یه طرز فکری داره ببین مردم چه مشکلاتی دارن تو همین سایت اونوقت این چیزی نیست نسبت به اونا اصلا مشکل حساب نمی شه. برا خودت غصه درست نکن 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺
میشه، خوب حتما علاقه ای به رقص نداره،،، تو ذاتش نیست،،، سخت نگیر

نمیدونم الان چه برخوردی باش داشته باشم

جریان دیشبا فراموش کنم و دائم ازش بخوام تا قبول کنه؟ 

یا باهاش قهر کنم یا چی؟ 

هیچ کدوم مقصر نیستید عزیزم چون هر کس یه طرز فکری داره ببین مردم چه مشکلاتی دارن تو همین سایت اونوقت ...

درست میگی والا

ولی دوست دارم اینکارا بلد بشه و به خواستم احترام بذاره

به نطرت چه رفتاری کنم تا یاد بگیره؟ 

2740
شوهرت برات میرقصه؟دونفري؟  تو خلوت؟

اره خیلی.دوس دارم خودمم زیاد رقص بلد نیستم جدیدنا دارم رقص یاد میگرم پیشش برقصم اخه شوهرم به نظرم دوس داره😁😁شاید یه کلاس رقصی تو باشگاه برم ....اخه این سری بادی پامپ رفتم مربی اش مربی رقصه

شوهرم از من میخواد باهاش برقصم منم خجالت میکشم و قبول نمیکنم عروسی باشه چرا ولی دوتایی بودنی خجالت ...

وااای 

چقد خوب حتما باش برقص 

فانتزی آدما باهم فرق داره

شاید اونم تو دلش ناراحت بشه 

به خواسته های هم احترام بذاریم

نمیدونم الان چه برخوردی باش داشته باشم جریان دیشبا فراموش کنم و دائم ازش بخوام تا قبول کنه؟  ...

قهر نکن هی پیشش برقص ....شاید دیشب حال نداشت اخه از 10 صبح تا 10 شب کار میکرد روز تعطیل جلوش برقص اصرار زیاد نکن خودش اگه دوس داشته باشه میاد وسط

منو شوهرم کاااملا برعکسیم اون عاشق رقصیدنه همش از من ایراد میگیره پاشو برقص بلد نیستی و فلان ولی من ...

یا خداااا

البته من نمیخواستم رقص عالی داشته باشیما

ولی خب رقص خودم و خودش دوتا ناوارد خیلی خوب میشد و خنده دار

یا باهم از روی فیلم یا کلیپ تمرین کنیم

قهر نکن هی پیشش برقص ....شاید دیشب حال نداشت اخه از 10 صبح تا 10 شب کار میکرد روز تعطیل جلوش برقص اص ...

شاید 

اولش میخواستم دیگه هیچ وقت نرقصما حتی شب عروسیمون ولی الان میخوام هر جور شده به خواستم برسم