2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون جلوشون نمیرقصه

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 69 پست
خودتم میگی باحاله خب منم واقعا دوست دارم چیکار کنم باهام راه بیاد؟ 

گفتم زمان خوبی دیشب انتخاب نکرد ی بعضی مردا دوس ندارن واقعا بعضیا هم یخشون باید اب بشه بیان وسط ....علی الحساب اهنگ شاد براش بزن شاید بیاد وسط 

همسرم رقص بلدنیست ولی محلی خوب میرقصه همون کوردی ،برعکس من خوشم نمیادبرقصم 

من به همونم راصیم والا

میخواستم باهم شیطونی کنیم و لذت ببریم نه اینکه خیلی رقص خاصی داشته باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه  اتفاقا دیشب بهش گفتم که کاش میدونستم اینجوری هستی  من یه دختر شر و شیطونکم و شوهرم خ ...

رقص به ادب ربطی نداره....شاید دوس نداره همون زمان برات مهم بود متوجه میشدی ....روحیه اش با تو فرق میکنه

من به همونم راصیم والا میخواستم باهم شیطونی کنیم و لذت ببریم نه اینکه خیلی رقص خاصی داشته باشیم

واسش یه دوره کلاس رقص بزار یادبگیره گلم ،حتمابلدنیست خجالت کشیده

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
رقص به ادب ربطی نداره....شاید دوس نداره همون زمان برات مهم بود متوجه میشدی ....روحیه اش با تو فرق می ...

منظورم اینه روحیم ن باهم کلا فرق داره

بعصی وقتا سرکوب کردن خواسته هام اذیتممیکنه

2740
درست میگی والا ولی دوست دارم اینکارا بلد بشه و به خواستم احترام بذاره به نطرت چه رفتاری کنم تا یاد ...

من مطمئنم چون اینکارو تا حالا نکرده خجالت می کشه. تجربه ام ثابت کرده هر چی می خوام غیر مستقیم به شوهرم بگم بهتر جواب می گیرم مثلا یه کلیپ رقص که می بینی نشونش بده بگو ببین اینارو خیلی قشنگ می رقصن منم خیلی دوست دارم رقص اینطوری. مردا هم دوست ندارن زنشون چیزی کم بیاره درصدد برآوردن این خواستت هم برمی یاد

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

یک ذره باید کیوت بازی درمیاوردی تا بیاد مثلا وقتی دستاتو دراز کردی قیافه اتو مظلوم کنی بگی توهم بیا دیگهههههههه

عاشق راه حل دادنمم  

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!