2410
2553
عنوان

کیا شوهراشون جلوشون نمیرقصه

780 بازدید | 69 پست

دیشب خیلی شب بدی داشتیم

یک سال بیشتره عقد کردم ولی هیچ وقت شوهرم باهام نرقصیده

معمولا مردا به زنا میگن برقص برام و فلان

شوهر من نه تنها نمیگه بلکه خودشم اصلا نمیرقصه

دیشب بعد خوردن میوه و نسکافه و فلان

بهش گفتم پاشو باهم برقصیم

قشنگ جلوش وایسادم و بهش گفتم و دستما دراز کردم

اما نیومد و منم غصم شد و نشستم یه گوشه

البته بگم که از ده صبح تا ده شب سرکار بود

خلاصه بعدشم رفتم بخوابم

اومد دنبالم و محلش نذاشتم و گفتم تو که خسته ای و... 

ولش اعصابم خورده تا تهش بگم 

فقط. چند بار تا حالا ازش خواستم و نرقصیده

دیشبم دو سه بار خواستم و جواب رد داد

شما با شوهرتون می‌رقصید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

😂😂😂😂😂اوا خدا مرگم بده نه شوهر من حتی عروسیمونم نرقصید بابا از بس خجالتیه فقط عروسی دایش رقصیده تو مردونه فیلمشو دیدم😂😂😂 بیخیال بابا 

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)
2714

من بلد نیستم اما شوهرم یکسره میرقصه البته بیشتر مسخره بازیه،،، حالا اون از من شاکیه که چرا براش نمیرقصم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

خو بعضیا رقصو دوس ندارن و بلد نیستن خوششون نمیاد برقصن اگه لا این مسیله کنار بیای نه خودتو ناراحت کردی نه شوهرتو

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

الان مشکلت فقط قره؟😐🎈

خواهرم ما اینجا با خیانت و مادرشوهر و این چیزا دست به گریبانیم اینا چیه😐🎈

بچه ها به بقیه تاپیکا برسین

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706