2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون جلوشون نمیرقصه

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 69 پست

منو شوهرم کاااملا برعکسیم اون عاشق رقصیدنه همش از من ایراد میگیره پاشو برقص بلد نیستی و فلان ولی من اصلا برام مهم نیست امکان نداره تو جمع پاشم قر بدم معمولا میفرستمش بره با دختر عمویی دختر عمه ای کسی برقصه😂

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
من بلد نیستم اما شوهرم یکسره میرقصه البته بیشتر مسخره بازیه،،، حالا اون از من شاکیه که چرا براش نمیر ...

من که نمیخواستم خفن برقصه

من خودمم بلد نیستم ولی خب آدم یه چیزایی براش فانتزی و دوست داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه وقتی خودت و خودکشی و دونفره هستید  دوست نداری باهم باشید و خوش بگذره  عروسی خب جلو ب ...

نه والا خودمون تنها باشیم بگم پاشو برقصیم میگه بیا جلو ببینم تب نداری😐

عشق یعنی دخترمو باباش ❤😻:)
2731
😀😀😀من واقعا بعضی تایپک ها می بببینم میخندم....حللا جدا از شوخی بیشترا مردا نمی رقصن خوششون نمیاد ...

.بعضی مردا خیلی سختشونه خو.....من خودم از مردایی ک میرقصن متنفررررررم.

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
با حاله برقص

تو جشن ها انقدر خوب می رقصم

ولی دوتایی تو خونه اصلا نمیتونم انگار بلد نیستم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2740
من که نمیخواستم خفن برقصه من خودمم بلد نیستم ولی خب آدم یه چیزایی براش فانتزی و دوست داره

حالا مثلا به شوهرم میگم یه عکس دونفره بگیریم میگه نه من میگم اشکال نداره یه نفربگیرم.....الان منم باید خودمو از گریه خفه کنم .....

.بعضی مردا خیلی سختشونه خو.....من خودم از مردایی ک میرقصن متنفررررررم.

اره شوهرم خیییلی براش سخت بود

خیلی 

ولی خب رقص دو نفره و تو خلوت که خوبه

منم دوست ندارم تو عروسی شوهرم همش وسط باشه ولی برا خودم دوست دارم

وای آخه اینم شد غصه؟ خب خجالت می کشه بلد نیست شایدم بعضی مردا هم رقصیدنو برا مرد کار زشتی می دونن. چه دغدغه ای داری شمام 🤔

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺
حالا مثلا به شوهرم میگم یه عکس دونفره بگیریم میگه نه من میگم اشکال نداره یه نفربگیرم.....الان منم با ...

وااای چقد سخت

منم اوایل از عکس خوشش نمیومد ولی اون قد اصرار کردم که براش عادی شده

وای آخه اینم شد غصه؟ خب خجالت می کشه بلد نیست شایدم بعضی مردا هم رقصیدنو برا مرد کار زشتی می دونن. چ ...

آخه چرا اینجوری میگید 

بالاخره تفکرا و فانتزی باهم فرق داره

من واقعا دلم میخواد تو خلوتم با همسرم برقصم 

الانم این تاپیک زدم ببینم من مقصرم یا اون

2706